سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

پدر غزاله با مراجعه به پایگاه سوم گفته ما دوربین‌ها را بررسی کردیم و مشخص شد غزاله ساعت ۱۶ سوار تاکسی شده و راننده او را در آریاشهر نبش خیابان کاشانی از خودرو پیاده کرده است/ ولی خانه آرمان که در میرداماد است!!

 
در این لینک موارد ضد و نقیضی مطرح شده از جمله اینکه وکیل آرمان گفته بازسازی صحنه قتل انجام نشده ولی پدر غزاله گفته انجام شده. 
پدر غزاله در ابتدا مدعی بود که ممکن است یک مزاحم دخترش را ربوده باشد. اما بار دیگر به پلیس آگاهی رفت و گفت که غزاله پس از رفتن به مطب دکتر از آنجایی که یک‌ساعت تا نوبتش فرصت داشته، مطب را ترک کرده است.
پدر غزاله با مراجعه به پایگاه سوم گفته ما دوربین‌ها را بررسی کردیم و مشخص شد غزاله ساعت ۱۶ سوار تاکسی شده و راننده او را در آریاشهر نبش خیابان کاشانی از خودرو پیاده کرده است.
«فعال شدن فیس بوک غزاله نیز  ۶ ماه بعد از ناپدید شدن او به صورت خودکار صورت گرفته است.»
یکی از این وکلا در جایگاه بحث عجیب زنده‌بودن غزاله را مطرح کرد و در دادگاه گفت: «غزاله قبلا هم بی‌خبر از خانواده‌اش رفته بود. ممکن است این بار هم رفته باشد. 
ممکن است زنده باشد یا شاید فرد دیگری او را به قتل رسانده باشد. ما قبلا هم پرونده‌ای داشتیم که زنی را کشته بودند. شوهر آن زن را به جرم قتل اعدام کردند ولی دو سال بعد مشخص شد که فرد دیگری او را کشته بود. اگر این گونه باشد یک پسر جوان بی‌گناه کشته می‌شود. تحقیقات در این پرونده بسیار شتاب‌زده بود. برای همین درخواست تحقیقات دوباره و بیشتر و جزئی‌تر را دارم.»
در پایان این جلسه محاکمه جنجالی که سه ساعت به طول انجامید و ساعت ٢ ظهر تمام شد، قاضی بابایی و قاضی رضایی به ‌عنوان مستشار وارد شور شدند تا تکلیف نهایی این پرونده پرحاشیه را مشخص کنند.
 
منبع: همشهری

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=56881

  تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۴۰۰، ساعت: ۱۱:۲۲