جمعه ۷ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:تاویستوک، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، سیرک های ادواری محمد صنعتی، وزارت بهداشت

پرونده الکترونیک سلامت (خخخخ)! این بنده خداها خبر ندارند که این هم یکی دیگر از نقشه های تاویستوک و بنیاد راکفلر است!

وزیر بهداشت مطرح کرد؛

تشکیل پرونده الکترونیک سلامت برای ۷۵ میلیون ایرانی

 

وزیر بهداشت، گفت: امروز حداقل ۷۵ میلیون ایرانی با کد ملی قابلیت تشکیل پرونده الکترونیک سلامت را دارند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی، صبح سه شنبه در مراسم رونمایی از پرونده الکترونیک سلامت که با حضور رئیس جمهور برگزار شد، اظهار داشت: این پرونده از تکالیف مندرج در برنامه پنجم و ششم بود و همکاران وزارت بهداشت قبل از بنده زحمات زیادی برای آن کشیدند.

وی افزود: این پرونده از اجزای اصلی طرح تحول سلامت است که تکمیل نشده بود و بنده از زمان آغاز کارم بنا را بر این گذاشتم تا با همکاری کارشناسان وزارت بهداشت، حمایت وزیر ارتباطات و سازمان نظام پزشکی یک کمیته اجرایی تشکیل دهم تا کار را پیش ببریم.

نمکی گفت: این کار یک انقلاب در نظام بهداشت و درمان کشور تلقی می‌شود، امروز حداقل ۷۵ میلیون ایرانی با کد ملی قابلیت تشکیل پرونده الکترونیک سلامت دارند.

وزیر بهداشت افزود: در این طرح به صورت برخط با مراجعه هر فرد به مراکز درمانی، بلافاصله برای او تشکیل پرونده داده می‌شود و سوابق درمانی او به پرونده الکترونیک اضافه می‌شود.

وی گفت: همچنین ما می‌توانیم با این پرونده از راهنماهای بالینی به عنوان فیلتر استفاده کنیم تا از تجویزهای نابجا جلوگیری شود و همچنین می‌توانیم بیماران خاص، بیماران پرهزینه و صعب العلاج را در این پرونده رصد کنیم.

 

منبع: خبرگزاری مهر


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=49359

  تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۸، ساعت: 16:12