یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، تجمع ۲۴ ساعته انجمن فرویدی در وزارت بهداشت، درمان و غیره، روانکاوی در انجمن فرویدی، وزیر مستعفی بهداشت

«پرونده پزشکی» کسی که به تنهائی کاروانیست که می گذرد…

پنج شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴

افروز ر:

 

«سید حسن هاشمی افزود: روانپزشکی تنها محدود به دادن دارو و یا شوک درمانی نیست اما متاسفانه در سالهای گذشته تصمیمات نادرستی گرفته شد که به سلامتی مردم آسیب رساند»
بله جناب هاشمی، به سلامت مردم آسیب رساند. به خاطر همین ما حفاظت از پرونده پزشکی او را که به تنهایی کاروانی است که می گذرد، از شر محور صنعتی- همایونپور این مافیای روان، به شما سپردیم…

 

پنج شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴

افروز ر:

 

راستی آقای هاشمی، در این بازدید سرزده خود از بیمارستان آموزشی درمانی روانپزشکی ایران، احتمالا به مرکز نگهداری پرونده‌های پزشکی هم سری زده اید و از صحت پرونده پزشکی دکتر میترا کدیور، اطمینان حاصل کرده اید … چون احتمالا متوجه شده‌اید که «جایگاه» مسئولیتی را که انجمن فرویدی به کسی بدهد، با دیگر جایگاه ها کاملا متفاوت است.

 

پنج شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۴

افروز ر:

 

دکتر هاشمی می گوید: «روانپزشکی تنها محدود به دادن دارو و یا شوک درمانی نیست اما متاسفانه در سالهای گذشته تصمیمات نادرستی گرفته شد که به سلامتی مردم آسیب رساند» و درست بعد از آن ادامه می دهد: «وزیر بهداشت یکی از تصمیمات نادرست سالهای گذشته را تربیت دانشجویان توسط وزارت علوم، در رشته هایی دانست که به هیچ عنوان از بهداشت و درمان جدا نیستند. به عنوان نمونه روانشناس بالینی حتما باید در زیر مجموعه وزارت بهداشت، تربیت شوند در حالی که وزارت علوم، سالانه چندین هزار روانشناس بالینی را تربیت می کند و این شرایط به این رشته منحصر نمی شود چراکه در برخی از رشته ها، دانشجویان حتی یک روز هم دوره بالینی را نمی بینند»
آیا منظور وزیر این است که اگر «آن بلاها» بر سر مردم آمده، تقصیر وزارت علوم است که حتی یک روز هم دوره بالینی برای دانشجویان «برخی رشته ها» نگذاشته؟؟!!!! جل الخالق! یعنی آدم تا کجا می تواند خود را به کوچه علی چپ بزند! آن هم نه هر آدمی. از بقال و کفاش محل صحبت نمی کنم… از وزیر یک «جمهوری» حرف می زنم!
نه جناب وزیر، زیاد خودتان را به این در و آن در نزنید، زخمی می شوید. کسانی که «آن بلاها» را بر سر دکتر کدیور آوردند، شاگردان و نوچه های مکتب روزبه اند که زیر دست محمد صنعتی به این درجه از شرارت نائل شدند. پدر خوانده ای متصل به شبکه جهانی بهائیت، اسرائیلی ها و فراماسون ها. متصل به کسانی مانند الیزابت رودینسکو و سوفی دو میژولا و نوچه هایی مانند گوهر هماپونپور، مهدی صابری- صابران، عصمت ترک قشقایی، نادر آقاخانی و … که همگی دست به دست هم داده اند برای فروپاشی اجتماعی ایران. جناب وزیر، دیگر واضح تر از این نمی توانم حرف بزنم.

 
 

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=14533

  تاریخ انتشار: ۷ آبان ۱۳۹۴، ساعت: ۱۲:۴۲