پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

پشت پرده اش همان دولت پنهان موتلفه و «نومسلمان» هاست

 

 

 

✅نادر طالب زاده و برادرش نوح مک کی(ناصر طالب زاده) و خواهرش نی نی اردوبادی به همراه شوهرخواهرش، آنتونی چیس از خاندان بزرگ روچیلدها در سال ۱۳۷۷ در نطنز.

▫️ناصر طالب زاده یا نوح مَک‌کِی (Noah Mckay) برادر نادر طالب زاده یک آمریکایی یهودی بود که در سال ۲۰۰۹ در امریکا فوت شد.
او با یک خانم یهودی به نام کیم ساپونار (Kim Sapunar) در آمریکا ازدواج کرد و صاحب پسری به نام زاخاری (Zachary) و دختری با نام زایرا (Zaira) بود.

▫️اسامی فرزندان نوح مک‌کی(ناصر طالب زاده)، اسامی عبری است. او در سال ۲۰۰۰ بدلیل فساد پزشکی به سه سال حبس محکوم شد.

▫️نی نی اردوبادی، خواهر نادر طالب زاده هم با آنتونی چیس از وابستگان خاندان یهودی روچیلد‌ مالک بانک چیس-منهتن ازدواج کرد.

▫️یکی از اطلاعیه های مربوط به درگذشت نوح مک کی(ناصر طالب زاده) در سال ۲۰۰۹. در این اطلاعیه اسامی خانواده او از جمله مادرش به نام (مری اردوبادی) و برادرش نادر اردوبادی ذکر شده و‌محل برگزاری مراسم یادبودش در گریت هال سیاتل وابسته به یهودیان سیاتل اعلام شده است./عبدالرضا داوری
@Sahamnewsorg

 

منبع: کانال تلگرامی سحام نیوز

 

✅پشت پرده تجلیل جمهوری اسلامی از نادر طالب زاده چیست؟

🔷عباس عبدی :‏به نظرم و با شناختی که از حکومت دارم غیر ممکن است از فردی با این سوابق خانوادگی و پرسشهای بی‌پاسخ فراوان در باره افکار و اعمالش؛ تا این اندازه بطور رسمی تجلیل شود. طبعا باید فکر کرد که این ماجرا پست صحنه‌ای دارد. دیر یا زود برملا خواهد شد.

@Sahamnewsorg

 

منبع: کانال تلگرامی سحام نیوز


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=61577

  تاریخ انتشار: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱، ساعت: ۱۰:۱۵