جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، مافياي روان، وزارت بهداشت

چرخش نخبگان که هیچ، نخبه کشی داریم

پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶

زهرا م:
اگر چه «نه چرخش نخبگان داریم و نه چرخش مالی» البته گاهی دور از چشم همه نخبه پروری هم می کنیم. نمونه اش همین آقای دکتر صنعتی خودمان است که از دانشکده روانپزشکان دانشگاه انگلستان فارغ التحصیل شده است. از آنجایی که او فارغ التحصیل این دانشکده نیست در جهان هست با مدرک پزشکی عمومی او را همه کاره می کنیم. با اینکه می دانیم خوب دروغ می گوید و خائن به وطن هست در پستهای متعدد می گذاریم: دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران که می تواند با مدرک پزشک عمومی روانپزشک تربیت کند، بیمار مداوا کند و مطب تخصصی دایر نماید، او هرکاری دلش بخواهد و دوست داشته باشد می تواند انجام دهد. مثلا می تواند همایش روانکاوی راه بیندازد و بشود رئیس همایش. در این همایشها پول بیت المال را به او می دهیم که حیف و میل کند و مقاصد شوم خود را عملی سازد. جالبتر آن که او با مدرک پزشکی عمومی می شود رئیس کمیته رواندرمانی انجمن روانپزشکان.
کلا دست به نخبه کشی هایمان هم که خوب است. تا جایی که بتوانیم سرشان را زیر آب می کنیم. تنها روانکاو ایران و خاورمیانه را به زندان می افکنیم، به او دستبند می زنیم چون «مافیای روان» را رسوا می کند. دست و بال «پدر خوانده» و «مافیای روان» را هم برای «حذف فیزیکی» او باز می گذاریم. این وضعیت نخبه گان در جهان سوم هست.


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=38688

  تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۶، ساعت: 13:48