چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، تاویستوک، درسنامه های دکتر کدیور، دکتر میترا کدیور، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، روانکاوی در فولکلور، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

چهل سال است که آسیمه سر دال‌های «امام» و «شهید» و «سردار» و … را پیش می‌کشند تا مبادا دال «ایران» بروز کند!

چهل سال است که آسیمه سر دال های “امام” و “شهید” و “سردار” و … را پیش می کشند تا مبادا دال “ایران” بروز کند!

drnodehi.ir

دیدگاه سپهبد شهید سلیمانی در مورد ملت ایران : ” ملت ما، خواهران، برادران و عزیزان ما، ملتی که امام زیباترین، عاطفی ترین و روحانی ترین جمله را پیرامون آنان بیان کرد و در وصیت نامه خویش نوشت:<ملت ایران جانم فدای آنان باد>. ملتی که مستحق جان امام است، جان من و جان همه‌ شهیدان ما ارزش دادن و فداشدن در راه این ملت را دارد. این ملتی که شریف، عزیز، فداکار، باوفا، با حکمت و عزتمند است”… بین تفاوت ره از کجاست تا به کجا؟!

shahednaeemi

@drnodehi.ir ببین تفاوت فهم از کجا تا به کجاست!!!!!!!!زیر پستی که یه شاهکار واقعیه، پستی که نوشته شده برای عظمت ایران، پستی که برای ساختن ایرانه؛ وقتی این کامنت دیده میشه، آدم انگشت به دهن میشه واقعا. الحق که نفهم‌ترین ملت دنیاییم

drzarghami

@drnodehi.ir کاش چشم بینا را خدا عنایت کند تا عکس اسپهبد سلیمانی بر تارک وب سایت انجمن فرویدی دیده شود تا ببینی تفاوت ره از کجاست تا به کجا؟!

dr_mehdi_rabiei

@drnodehi.ir
“گر خضر در بحر کشتی را شکست
صد درستی در شکست خضر هست

وهم موسی با همه نور و هنر
شد از آن محجوب تو بی پر مپر“

**********

اگر انقدر سرآسیمه نبودی که دال های نخ نما شده ات را پیش بکشی یادت می آمد که از میان آن هشتاد درصد لاشخور پنجاه درصدشان از مرگ این عزیز خوشحالند و همچون ترامپِ تخم حرام او را تروریست و بچه کش می دانند!! می بینی وقتی پای دال “ایران” در میان باشد چپ و راست و گلوبالیست و واتیکان شیعی در کنار همید و یکدیگر را تطهیر می کنید. غرب-گدا و عرب-ذوب!

اینجا جلسات روانکاوی در اکستانسیون است! Remember ؟

یادت هست با دوستانت فقط شصت آفرین گرفتید چون که دال “ایران” را جا انداخته بودید؟ این یعنی که دال “ایران” در ذهن تو فقط یک حفره ایجاد می کند!

بعد از ترور سردار میهن وقتی من و نشریات انجمن فرویدی تمام قد در دفاع از او برخاستیم در تمام نشریاتمان بیش از یک سوم فالوئرهایمان را از دست دادیم. از همان روز یاد گرفتم که وقتی خواستم غرب-گداهای پخته خوار را از دوروبر خود برانم کافی است پستی دربارۀ اسپهبد بگذارم.

باید یک فکری هم برای تارومار عرب-ذوب ها بکنم!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=54295

  تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۹، ساعت: 08:34