دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، کامران منش طرار، مافياي روان

چگونه صحنه وقوع جرم را زیبا سازی کنیم/ فیلمی از دادستان *سابق* ذبیح زاده

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

مرجان م.:
امروز ۱۶ اردیبهشت ۹۶ که با نامه قاضی برای تحویل گرفتن موبایلهایمان به دادسرای جرایم پزشکی رفتیم متوجه تغییرات زیادی در طبق همکف ساختمان شدیم:
– کل دیوارها رنگ شده بود. اصلا انگار نه انگار اینجا درگیری شده بوده!
– تمام پارتیشن ها را برداشته بودند یعنی همان پارتیشن هایی که بخاطر مثلا شکستن آنها قرار وثیقه و کفالت همه ما را ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان افزایش دادند و بخاطرش «تخریب اموال عمومی» را هم جزو اتهامات ما نوشتند.
– دری که بین راهروی محل گرفتن موبایلها و پارکینگ بود کلا برداشته شده بود. این همان دری بود که تعدادی از اعضا را با کوبیدن به آن مصدوم کردند.
-در پارکینگ شبکه ای شده بود جوری که از بیرون می شد داخل پارکینگ را ببینی در حالی که قبلا نمی شد از خارج داخل پارکینگ را دید. یعنی الان شفاف سازی شده در پارکینگ!
– همچنین در پارکینگ ریموتی شده بود.
– بازداشتگاهی که سه نفر از خانمهای عضو انجمن را کشان کشان و با ضرب و شتم داخل آن انداختند کاملا تغییر داده بودند و برایش پنجره گذشته بودند. الان دیگر بازداشتگاه نیست! تغییر کاربری پیدا کرده.
راستش را بگو برادر گرامی، اینهمه «ساخت و ساز» در یک دادسرا به چه منظوری انجام شده؟!

 

 

شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶

مرجان م.:
ساخت و ساز در دادسرای جرایم پزشکی نه به انتخابات ریاست جمهوری مربوط است و نه انتخابات شورای شهر، فقط و فقط به شکایت ما مربوط می شود؛ به اینکه حالا جز عکسی که خودشان از مثلا پارتیشن های شکسته شده گرفته اند، هیچ مدرک دیگری نیست در مورد این پارتیشن هایی که بخاطر مثلا شکستنش ما اتهام «تخریب اموال عمومی» را هم در لیست اتهاماتمان از طرف دادسرای جرایم پزشکی دریافت کردیم!
حالا از داخل خیابان مطهری که ما مثلا بندش آورد بودیم (در حالیکه در داخل دادسرا «حبس» شده بودیم!) می شود داخل پارکینگ را دید!
حالا بعد از تمام ضرب و جرح و توهین و «پرونده سازی» دادسرای جرایم پزشکی یاد «شفاف سازی» درِ پارکینگش افتاده! بابا خسته نباشی!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=35373

  تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۶، ساعت: 08:17