پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، اعلامیه عاشورایی انجمن فرویدی، الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، تاویستوک، دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، سیرک های ادواری محمد صنعتی، قابل تامل، کامران منش طرار، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، وزارت بهداشت، وزیر مستعفی بهداشت

ژاپن ۱۹۴۱ – ایران ۲۰۱۹ – تاویستوک با ۸۰ سال تجربه و تبحر افزوده!

ژاپن ۱۹۴۱ – ایران ۲۰۱۹ – تاویستوک با ۸۰ سال تجربه و تبحر افزوده!

ژاپن ۱۹۴۱

از کتاب “تاویستوک” نوشته جان کلمن

ترجمه عباس کسکنی

انتشارات هلال

نام ترجمه فارسی کتاب: اشراف سیاه

نمونه ای از این موقعیّت های طرّاحی شده، حمله ی ژاپنی ها به «پرل هاربر» در دسامبر ۱۹۴۱ م. بود. همان طور که قبلاً اشاره شد، حمله به «پرل هاربر» از قبل طرّاحی شده بود و با انتقال وجه نقد از سوی راکفلر به ریچارد سورج سرجاسوس روس و سپس به یکی از اعضای خانواده ی سلطنتی «ژاپن»، برای ترغیب این کشور برای شلیک اوّلین گلوله، صورت پذیرفت، تا بدین وسیله دولت روزولت بتواند «ایالات متّحده» را وارد «جنگ جهانی دوم» نماید.

اختناق افتصادی «ژاپن» توسط «بریتانیا» و ممانعت یک جانبه از جریان یافتن موادّ خام ضروری به کارخانه های «جزیره ی ژاپن» توسط «ایالات متّحده»، «ژاپن» را به مرحله ای رسانده بود که تصمیم گرفت، به این وضعیّت خاتمه دهد.

«تاویستوک» نقش عظیمی را در ایجاد ماهرانه ی موج تبلیغاتی ضدّژاپنی که منجر به وارد کردن «ایالات متّحده» در جنگ «اروپا»، از طریق «ژاپن» شد، ایفا نمود.

فشار اقتصادی غیر قابل تحمّلی که بر «ژاپن» تحمیل گردید و امتناع هم زمان دولت روزولت از مذاکره با «ژاپن» کار را به جایی رساند که دولت «توکیو» نتوانست راه دیگری را جز حمله بر «پرل هاربر» پیش روی خود مشاهده نماید. روزولت به راحتی، از روی مهربانی و کمک، با انتقال «ناوگان پاسیفیک» از مکان امن آن در «سن دیگو» به «پرل هاربر»، آن را در مسیری پر مخاطره قرار داده بود؛ زیرا هیچ دلیل قابل قبول یا استراتژیکی برای مستقر کردن ناوگان یاد شده به شکل چهارگوش در دسترس نیروی دریایی «ژاپن» وجود نداشت.

ایران ۲۰۱۹

“امتناع از مذاکرات” دیگر در دستور کار نیست بلکه مذاکراتی بسیار طولانی با ایران صورت می گیرند که منجر به یک توافقنامه هم می شوند و سپس “روزولت” زمان به صورت یک جانبه از آن خارج می شود و خواستار مذاکرات جدیدی می شود!! تازه برای انجام این مذاکرات جدید ۱۲ پیش شرط هم دارد!! شروطی که در مجموع به معنای کاپیتولاسیون کامل ایران حتی قبل از انجام مذاکرات است!! یعنی که آنها قبل از انداختن بمب های اتمی هیروشیما و ناکازاکی روی سر مردم ایران کشور ما را یک شکست خورده در جنگ تلقی می کنند!!

و چرا آنها ایران را یک کشور شکست خورده در جنگ تلقی می کنند؟؟ چون که تاویستوک در عرض ۸۰ سال گذشته خیلی خیلی کارآمدتر شده و در این ۳۵ سال گذشته در ایران بیکار نبوده و با تاویستوکی های مستقر در این کشور ایران را ار درون همچون لانه موریانه سوراخ سوراخ کرده!

کی باور می کند که دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی این کشور در عرض ۳۵ سال گذشته انقدر گاگول بوده باشند که نیاز باشد میترا کدیوری برایشان از راز و رمزهای تاویستوک پرده بردارد؟؟!!

و اما “پرل هاربر” ایران چگونه در حال شکل گرفتن است؟

خب، ابتدا مایک پمپئو اعلام می کند که ایران دیگر اجازه ندارد مازاد اورانیوم غنی شده و آب سنگین خودش را بفروشد. سه روز بعد دولت ایران اعلام می کند که دیگر سقف تعیین شده برای نگه داری اورانیوم غنی شده و آب سنگین در ایران را رعایت نمی کند!! در این میان ولادیمیر پوتین هشدار پشت هشدار می دهد که اگر ایران از توافق اتمی خارج شود دنیا خیلی زود فراموش خواهد کرد که این اول آمریکا بود که از توافق اتمی خارج شد و همه کاسه کوزه ها سر ایران شکسته خواهد شد.

فراموش نکنیم که پوتین رهبر تنها کشور جهان است که به اذعان جان کلمن هنوز از شر نفوذ تاویستوک در امان مانده.

خلاصه خودتان پیدا کنید “یکی از اعضای خانواده سلطنتی ژاپن” را در ایران ۲۰۱۹!

و تاویستوکی هائی را که با اسکورت به ایران آمدند و با اسکورت از ایران رفتند و گل گفتند و گل کاشتند!

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=49337

  تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸، ساعت: 20:50