پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان، سور مقصور کاسبان روان

ژوئی سانس رقیه هاشمی

چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

خندان:
بشنوید و بخندید / رقیه هاشمی
https://freudianassociation.org/?p=35551
«اتفاقی که می افته این هستش که اصولا بیمارها علاقه دارن که ما رو جادویی کنن، فکر کنن ما همه دردهاشون رو خوب میکنیم، با یه امید و اعتمادی وارد درمان میشن و اینکه اصولا تعریفی که از اعتماد خیلی وقتها میشه اینه که مریضتون همه چیش رو بگه و بدونه که اون چیزهایی که در جهت لذت و ژوئی سانس روانکاو هیچ وقت استفاده نمیشه. که من دارم فکر میکنم که خب چه قدر ممکنه؟ نمیکنیم استفاده؟ لذت نمیبریم از یه چیزهایی با مریضهامون؟ نمیدونم.»

صحبت از درمان می کنهُ بعد یهو میگه‌لذت و ژویی سانس روانکاو!! صحبت از اعتماد هم میکنه!!!! بعد میگه خب لذت نمی بریم از یه چیزهایی با مریض هامون؟؟!!!
چرا رقیه جان جان!! لذت می بردی! اصولا تا وقتی که با پدرخوانده هستین هر نوع لذت و شیرینی را چشیدی! منتها بخش آخر قضیه که ته اونه وقتی بود که اون اظهارنامه های قضایی انجمن فرویدی دستت رسید! هنوز هم حال می کنی؟ نوش جونت!

 

چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

خندان:
باز هم رقیه جان جان!!
«هم ما دوست داریم مریضمون خوب شه، من که دوست دارم، هم مریضم دوست داره خیلی زود خوب شه در نتیجه من فکر میکنم اولین گام، در طول درمان هی نیاز داریم سوگواری کنیم فانتزی ای رو که راجع به روانکاوی داشتیم، هم تو ذهن خودمون هم تو ذهن بیمار. »

من فکر میکنم برای این سوگواری باید بری پیش سیامک موحدی چون اون هم داره برای فانتزی های دزدیده شده خودش و بیماران مفلوک اش که هنوز معلوم نشده کی از کی دزدیده! سوگواری میکنه!!
فانتزی هات عمر کوتاهی داشتن! وقتی اظهارنامه های قضایی به دستت رسید!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=36639

  تاریخ انتشار: ۱۴ شهریور ۱۳۹۶، ساعت: ۰۰:۱۰