چهارشنبه ۵ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دیگر نمی توان دم فرو بست، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، عفاف و حجاب!، من هم در اتاق بازپرس حسینی بودم

کار اصلی نیروی انتظامی سرکوب مردم به جان آمده است نه برقراری نظم و امنیت، و هرگز هم بازخواست و مجازات نخواهند شد

 

sunnyday10987654321@

اینها می دانند چه طور چه موقع ضربه کاری بزنند که کمترین انعکاس جلوی دوربین ها باشد. آن نیمه شب سوم آذر ماه اول چراغ هارا از کار انداختن تا نشود درست فیلم گرفت.

 

zohre.zohre.y@

چیزى که خیال این آقایان مثلا نیروى انتظامى حامى جان و مال مردم وا براى هر بیشرفى قرص مى کند حمایت و پشتیبانى دوستانشان در قوه قضاییه است که مطمئن هستند شکایت از آنها به جایى نمى رسد ! بعد از شکایات متعدد علیه سردار رحیمى رییس پلیس تهران به جهت آمر بودن براى آن شبیخون بیرحمانه جلوى ریاست جمهورى با منع تعقیب و مختومه شدن پرونده تنها چیزى بوده که حاصل دادخواهى مردم ظلم دیده بوده است . قضات پرونده طورى پرونده را بررسى نمودند! انگار اصلا اتفاقى نیفتاده!!!

نه شبیخونى بوده نه کتک زدنى نه تخریب اموالى نه بازداشتى هیچ و هیچ!!!!

 

soosoo.13001300@

چطور ممکنه که وقتی از دادسرای انتظامی پرونده رفته به کارکنان دولت ، اونجا هم بدون اینکه اصلاً هیچ بررسی ای بشه، هیچ تحقیقی درباره اش بشه برای رئیس پلیس، سردار حسین رحیمی قرار منع تعقیب صادر کنن؟!!!؟؟

چرا؟!

وقتی قوه قضاییه در دفاع از یک متهم برای شکایت این همه آدم بابت کتکی که خوردن و یک شب بازداشت غیرقانونی شدن و اموالشون از دستشون رفت، انگشت لایکشون (!!!) رو نشون میدن، چطور یکهو به صورت کاملاً اتفاقی، در مسیر کلاس توجیهی، یک دختر دچار علائم شایع «شکستگی قاعده جمجمه» نشه و نمیره؟؟!!؟؟!

 

mashhadiimarjan@

تجربه شخصی ما” از نیروی انتظامی در تحصن جلوی ریاست جمهوری اینطور بود که با وجود تحصن کاملا مسالمت آمیز نیمه شب به مردم که با زن و بچه در چادرها خوابیده بودند شبیخون زدند! بی هیچ حکمی چادرها رو کشیدند وسط خیابون. چند نفر رو هم بازداشت کردند! اینها حتی همون قانون دادرسی کیفری رو هم رعایت نکردند. به چه حکمی اموال مردم رو می برید؟ نصفه شب به مردم حمله می کنید؟ مردم رو بازداشت می کنید؟ شب قبلش هم سابقه داشت گه دستشویی رو روی زنها و بچه ها بستند! نیروی انتظامی!

 

znoee_@

@mashhadiimarjan هیچ حکمی نداشتند! چرا که اگر حکم داشتندحتما در طی روز می آمدند و با نشان دادن حکم از تحصن کنندگان میخواستند که تجمع را لغو کنند!! آنها می دانستند به موجب قانون اساسی ما میتوانیم تجمع مسالمت آمیز برگزار کنیم!! کارشان غیرقانونی بود؛ در تاریکی شب آمدند که پادوها شناسایی نشوند و هرکار دلشان خواست بکنند!!

 

rakhsha.af@

این نیروی انتظامی اصلا براش مهم نیست که داره چیکار می‌کنه. این ضربه ایکه داره میزنه آیا باعث مرگ طرف میشه یا باعث نقص عضو. واقعا از هیچ جچیزی ترس و واهمه نداره. برای اینکه مطمئنه که کسایی که توی دادسرای نظامی نشستن، برای پرونده عدم صلاحیت میزنن و میفرستن دادسرای کارکنان. اونا هم یه منع تعقیب و خلاص. یعنی هیچ نیرویی برای رسیدگی به کثافت کاری های نیروی انتظامی نداریم.

 

Ma_ard70@

@amindokuhakiبرای آن چیزی که نه در قانون هست و نه در شرع و نه در عرف، جنایت می کنند! کی قرار است نیروهای انتظامی پاسخگو باشند؟ پاسخگوی اعمال خود؟ برای بار اول به دادسرای نظامی شکایت بردیم و بازپرس گفت که در صلاحیت او نیست! پس در صلاحیت کیست؟ با اعتراض ما مجدد پرونده به جریان افتاد اما این بار هم به دلیل « عدم کفایت ادله اثباتی» پرونده را بستند! حتی یکی از آن نیروهای رعب آور آن شب فراخوانده نشدند تا از آنها بازجویی شود!

 

@zmmahmoudi

عاقبت شکایت از سردار رحیمی چی شد؟ حتی اسمش را بعنوان متهم نمی آورند


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=62920

  تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۴۰۱، ساعت: 09:11