سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:انتخابات 1400، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، نوستالژی دهۀ شصت «میثم ِبابا»

کاووس سید امامی اندیشه ورز دانشگاه امام صادق

باز نشر به دلیل اهمیت

کاووس سید امامی را باید یکی از شاه مهره های اسرائیل در ایران دانست. نه به خاطر جاسوسی محیط زیستی از تاسیسات حساس ایران ؛ چنین جاسوسی هایی را با ماهواره ها و پهپاد ها هم می شود انجام داد . آنچه او انجام داد رسوخ دادن مدلی جدید از “هویت طلبی برساخته” در نزدیکی شاه رگ نظام بود .مدلی که براندا شافر ، با کتاب مرزها و برادری ؛ هویت در آذربایجان ، طرح کلی آن را ریخته بود.

اولین بار او را زمانی شناختم که در یک همایش این جمله را از او شنیدم : هویت ما اسلام است و نه ایران؛ بعد شنیدم مقاله های بسیار درباره ی هویت اقوام دارد!…در شگفت ماندم کسی که سگ بازی می کند ، از کجا دلسوز هویت اسلامی شده است!

او دهه ها ، بی صدا و جلب توجه ، در دانشگاه امام صادق ، این حیاط خلوت تربیت اندیشه ورز در جمهوری اسلامی ، به نشر تئوریک عقایدی پرداخت که ثمره آن در بعضی فارغ التحصیلان ، “ایرانستیزی با نقاب امت گرایی” ، “قومگرایی با لباس مذهب” و “لجن انگاری ایراندوستی” ست . کسانی که صبح تا شب زبان فارسی ، تمدن ایرانی ، کلیدواژه های ایرانی همچون ایرانشهری ، ایراندوستی و اندک اندک خود “ایران” را به فتوای قشری گری ، متصل به همان نجاست خانه ای می کنند که مشخص شد کاووس سید امامی برای آنجا جاسوسی می کرد.

ایرانستیزی یک پروژه صهیونیستی ست . ولو با پوشش انقلابیگری!

# شیعه_پانترکی # امت_گرایی_قلابی#  کاووس_سید_امامی # دانشگاه_امام_صادق

منبع: صفحه اینستاگرام rezasheibaniasl


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=59278

  تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰، ساعت: ۱۰:۱۸