پنج شنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزارت بهداشت، وزیر مستعفی بهداشت

کریمی قدوسی: طرح تحول سلامت جز خالی کردن خزانه تحولی ایجاد نکرده

کریمی قدوسی در گفتگو با دانشجو:

وزیر باید پاسخگو باشد ولو استعفا دهد/ طرح تحول سلامت جز خالی کردن خزانه تحولی ایجاد نکرده است

 

نماینده مردم مشهد گفت: کسی که نتوانسته با دریافت حجم زیادی از سرمایه های ملت و نقدینگی خزانه ساختار اساسی حوزه سلامت را اصلاح کند طبیعتا باید استعفا دهد.

 

 

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو، با اشاره به طرح تحول سلامت اظهار داشت: برابر نظرات کارشناسان بهداشت طرح تحول سلامت جز اینکه خزانه را خالی کند و حتی به ذخایر ارزی هم دست اندازد تحول جدی به وجود نیاورده است.
وی ادامه داد: اگر این روند افزایش پیدا کند بر اساس نرخ تورم سالانه عملا طرح به شکست رسیده و به بن بست خورده ای خواهد بود زیرا منابع کشور پاسخگوی این هزینه های سنگین نیست.
نماینده مردم مشهد با بیان اینکه عمده این هزینه ها به یک حوزه خاص تعلق گرفته است، تصریح کرد: کسانی که در این حوزه اظهار نظر میکنند و به بنده هم مراجعه می کنند به شدت با این روند مخالف هستند و آینده خوبی را برای این طرح نمی بینند.
وی با اشاره به استعفای وزیر بهداشت، خاطرنشان کرد: استعفا امر خوبی است چراکه کسی که نتوانسته با دریافت حجم زیادی از سرمایه های ملت و نقدینگی خزانه ساختار اساسی حوزه سلامت را اصلاح کند طبیعتا باید استعفا دهد اما در عین حال باید پاسخ هم بدهد نمی تواند فرار کند ولو اینکه استعفا دهد باید پاسخگو باشد.

 

منبع: خبرگزاری دانشجو


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=44284

  تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷، ساعت: ۰۹:۲۰