پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:تجمع ۲۴ ساعته انجمن فرویدی در وزارت بهداشت، درمان و غیره، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، وزیر مستعفی بهداشت

«کشورهای پیشرفته دنیا»! «استانداردهای بین‌المللی»! «موازین علمی جهانی»!

جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴

زهرا نوعی:
«استانداردهای بین المللی چقدر در روزبه رعایت می شوند؟
وی [دکتر نقوی، رئیس بیمارستان روزبه] درباره چگونگی ارایه خدمات بیمارستان روزبه با توجه به معیارهای جهانی، تصریح می کند: مراقبت از بیماران روانی چه در قالب خدمات سرپایی و چه در قالب خدمات بستری زمانی می تواند بهترین نتیجه را داشته باشد که به صورت منسجم و هماهنگ توسط یک تیم درمانی از جمله شامل روانپزشک، روانشناس بالینی، روان پرستار، کاردرمان گر و مددکار اجتماعی ارائه شود. در کشور ما و به خصوص در بیمارستان روزبه توان تخصصی نسبتا خوبی برای ارائه انواع خدمات مورد نیاز بیماران روانی وجود دارد .
وی می گوید: همکاران روانپزشک و روانشناس ما در این مرکز انواع روش های درمانی را که می تواند به رفع مشکلات بیماران مبتلا به اختلالات روان کمک کند، مطابق با موازین علمی جهانی به کار می گیرند؛ از جمله جدیدترین درمان های دارویی و شیوه های مختلف روان درمانی. همچنین خدمات کاردرمانی و مددکاری هم کم و بیش در مراکز روانپزشکی کشور ما از جمله در بیمارستان روزبه ارائه می شود. این درحالیست که محدودیت منابع انسانی و تعرفه های بسیار پایینی که برای بسیاری از خدمات مورد نیاز بیماران روانپزشکی در نظر گرفته شده، اجازه ارائه خدمات را با کیفیتی که شایسته بیماران ماست، نمی دهد.»

 

http://roozbehhospital.tums.ac.ir/Default.aspx?tabid=36&ctl=Details&mid=1470&ItemID=158

 

 

یعنی خوشم میاد غیر از جناب وزیر و صنعتی، دکتر نقوی، رئیس بیمارستان روزبه هم تو کار «استانداردهای بین المللی» و «موازین علمی جهانی»ه!!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=15291

  تاریخ انتشار: ۲ آذر ۱۳۹۴، ساعت: ۱۸:۳۴