چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»

کی می دانست که او زراعت و اصلاح نباتات خوانده؟

ghahari(1)

 

چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۳

دیدگاه خانم معصومه ه. درباره «مافیای روان»
الف. یادتونه یک شخصی به نام «استاد پاک روان» کامنتی گذاشته بود و در آن وصیت نامه فروید!!!! را فاش کرده بود؟ یکی از بندهای اون وصیتنامه از همون موقع ذهن من را مشغول کرده بود. نوشته بود:
۴- حتما دکتر صنعتی را افشا کنید. او زراعت و اصلاح نباتات خوانده و کسی نمی داند. موظف هستید که در مورد مدرک تحصیلی او افشاگری کنید.
https://www.facebook.com/Professor.PakRavan/timeline?ref=page_internal

 

ب. اسم حسن قهاری رو که در «داستان کافکایی» شنیدید. اگر نشنیدید، یک سری به بخش اول این داستان در قسمت کمپین بزنید:
https://freudianassociation.org/%DA%A9%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9-%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86-2/
ایمیل های کمپین برای این آقا هم CC می شه. نقش ایشون هم که مشخصه؛ یکی از آن همسایه ها که با چک (چ با فتحه خوانده شود) به حرف اومد. می دونید ایشون تحصیلاتشون چیه؟ زراعت و اصلاح نباتات!!! باور نمی کنید؟ خب خودتون ببینید:
https://www.zin.ru/labs/insects/hymenopt/personalia/Ghahari/index.html

 

ج. خب، حالا فقط یک سوال باقی می مونه. اینکه این استاد پاکروان شوخ طبع ما چرا بین این همه رشته تحصیلی موجود در این دنیا دقیقا همین رشته را نوشته اند؟ یعنی تصادفی بوده؟ یعنی ایشون و… اصلاً این قهاری را نمی شناختند و نمی شناسند؟ یعنی باور کنیم؟ والاه ما که عضو انجمن فرویدی هستیم و در سال ۲۰۱۳ درگیر اطلاع رسانی برای آزاد کردن دکتر کدیور بودیم، امسال اسم این قهاری رو شنیدیم و بعد به خاطر پیدا کردن آدرس ایمیلش بود که فهمیدیم زراعت و اصلاح نباتات خونده. حالا ایشون چه سر و سری با قهاری داره و داشته، خدا می دونه. نکنه این قضیه که توی این کامنتها اومده که ماجرای سال ۲۰۱۳ از شکایت همسایه ها شروع نشده و از قبل از اون دستهایی در کار بوده و چک (چ با کسره خوانده شود) و… راستی راستی راسته؟

 

او مشغول نوشتن مقاله ای بود که ارمغانی برای بشریت بود

دکتر وحید شریعت: راهنمای حذف (پرونده) دکتر میترا کدیور

آخرین اشتباه من بودم

ای پدر بی مافیایی بسوزه!!!

ویژگی های «استاد انسان کامل» در دانشگاه های «کشور گل و بلبل»

کمبود جای پارک برای گاوآهن ها یا تفکیک زباله ها از مبدأ: «کشاورز» مسئله تو کدامست؟

فساد

Lacan quotidien 505/ Mitra- Events unfolding/ Jorge Leon


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=7996

  تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۳، ساعت: 16:05