چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، تاویستوک، درسنامه های دکتر کدیور، دکتر میترا کدیور، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، روانکاوی در فولکلور، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

گزیده‌ای از متریال تداعی آزاد آنالیزان‌های در اکستانسیون بر جلسه مورخ ۹۹/۹/۱۶ (۲)

گزیده ای از متریال تداعی آزاد آنالیزان های در اکستانسیون بر جلسه مورخ ۹۹/۹/۱۶ (۲)

 

_a.i.s.u

از خواندن این متن یاد متن “اتمام حجت” در سایت انجمن فرویدی افتادم ، چقدر نگاه یک روانکاو ارزشمنده ، چقدر زیاد . این باله های چهار نفره و شدت کثافتی که درش هست ، درون من هم هست . از رویاهایم می توانم بگویم که در چه لجن زاری بودم ، انسان از این لجن زار به روانکاوی پناه می آورد . چون بارش را سنگین می بیند ، وجودش را از دست رفته می بیند ، بعد از اینکه راهی جلوی رویش می بیند که خود را از این تعفن نجات دهد ، چقدر احمق باید باشد که اینطور خود را بدبخت تر از قبل کند . باز یاد اسم ” یهودا” می افتم در متن قسمت ششم ، یهودایی که در کنار مسیح بود و می توانست رستگار شود ، مسیحی که تمام جهان از” دم مسیحایی” او می گویند و او در کنار مسیح بود اما خیانت را برگزید !!! دوستی که پست های انجمن را دنبال می کنه ، بعد از خواندن پست های سریالی ” صن -هما-فر” یک بار گفت : واقعا اینطوریه!!؟، مثل کسی که پاش شکسته بره پیش متخصص که پاش رو درست کنه بعد متخصص ببینه این اومده ارتوپد بشه نه اینکه پاش درست بشه !!! بعد پزشک ارتوپد شاهد این باشه که درصد بالایی از بیمارانش همینطور هستند !! ، پیش خودم گفتم این فرد که از جریان روانکاوی کاملا به دوره چه خوب نکته رو گرفت ، در ادامه هم گفت : بعد از مدتی پزشک ارتوپد وقتی ببینه این متقاضیان تعدادشون زیاد شده مجبور بشه یه مرکز باز کنه که اینهارو آموزش بده ، در متن معجون جادوگری صن-هما-فر قسمت ششم آمده بود : “در واقع تاسیس مرکز روانکاوی آفریقا کفاره ی “حرف زدن برای احمق ها” بود، یعنی در نفس خود فقط یک کفاره بود ” .

 

amindokuhaki

@_a.i.s.u عالی بود. اینکه رذالتها از جمله طمع آدمها را احمق می کند اینجا قشنگ خودش را نشان می دهد. از بیرون هر کس طمعی نداشته باشد و به ماجرا نگاه کند ماجرا به همین خنده داری است که طرف پایش شکسته حالا که جایی وجود دارد که پایش را درمان کند به جای درمان آن به دنبال ارتوپد شدن است.

 

znoee_

@_a.i.s.u واقعا این وضعیت همه طمع کاران فرومایه است در برابر روانکاوی همانطور که خود خانم دکتر در یکی از پی نوشت هایشان بر یکی از صورتجلسات هیات مدیره نوشتند: وقتی که یک تعداد نوروتیک افلیج بخواهند از همان دری که برایشان گشایش خاطری را فراهم کرده است حشمت و جاهی نیز کسب کنند واقعاً منظرۀ کریه دست چلاقی که برای چیدن سیب سرخی دراز شده است را بخاطر متبادر می کند. در نتیجه هیچ یک از کارهائی که توسط «خطاکاران» صورت گرفته سهوی نبوده بلکه تلاشی عمدی برای تیشه زدن به ریشه انجمن بوده است. تیشه به ریشه درختی که سیب سرخش بسیار دورتر از دسترس آنان است با این امید که سیب درخت بر زمین افتاده دیگر در دسترس هر دست چلاقی خواهد بود.

 

rakhsha.af

اون همه اصرار توحید نوبخت که می خواست جلسات روانکاوی اش را فقط با شخص دکتر کدیور شروع کنه این رو به ذهنم می آورد که شاگردای دکتر کدیور رو که با اجازه ایشون دارن زیر نظر شخص ایشون و در داخل مرکز آفریقا کار میکنن رو قبول نداره. خب این راهیه که خود دکتر کدیور گذاشته بودن. یه مدتی اومد مرکز آفریقا. بعدش از مطب پروا که سالها بود آنالیز نمیشد و از انجمن هم دوبار اخراج شده بود و سرقت ادبی هم کرده بود سر در آورد!!! اون رفت پیش خرِ خرِ دجال تا یک “باله چهار نفره” تکمیل بشه!! لیاقت آدمیزاد همینقدره!

 

s.s1977

زمان بچگیم نوار کاست داستان علیمردان خان رو گوش می کردم، راوی می گفت:
«مادر علیمردان خان چون بچه دار نمیشد به هزارجور ورد و دعا و رمال و … متوسل میشد. تا اینکه گذرش به دکان یک رمال پرآوازه میفته و با کلی پول خرج کردن معجونی برای شفا می گیره تا روزی دو نوبت به خورد شوهر بخت برگشته اش بده» .
حدس بزنید ترکیباتش چی بود؟
«مغز الاغ ۶ساله مصری، جگر سیاه سوسک، کبد خاسخاسک، روده موریانه و زبان عقرب کاشان» 🤢
یه سؤال:
بنظر شما کدامیک از ترشیده ها موفق میشه این معجون رو به # فرزام_پروا بخورونه؟ شاید این جوری شفا بگیره؟!!

 

soosoo13001300

طرف مدل راه رفتنش رو از “چماق سرگینی” اش داره و از اینم بیخبر، اون وقت میره ملتو روانکاوی می کنه!!

ببین اونجا دیگه چه لنجزاریه!

از طرفی اونی که میره پیش این واسه روانکاوی، چقدر تهوع آوره. به اصطلاح روانکاوت، آدم حقیری باشه که “مواظب است baton fecal یا چماق سرگینی اش از مقعدش بیرون نزند” بعد تو وضعیت دائم “مواظب” بودن بشینه ژست روانکاوا رو بگیره و تو رو تحقیر کنه.

# پروا و سنگ قبر لکان یادم میاد…

 

marieh60__m

در یکی از لوایحی که دکتر کدیور نوشته اند جمله ای هست خطاب به یکی از مقامات قضایی… از دیروز تا حالا این جمله در سرم تکرار می شود (نقل به مضمون) “… برای همین روانکاو پول می گیرد تا حرف نزند” شاید هنوز از محتوای این متن بهره زیادی نبرده باشم و روزها و هفته ها و ماهها لازم باشد تا کمی از این “درس” سردربیاورم اما حقیقتی که از آن ساطع می شود آنچنان هولناک و تکان دهنده است که آدمی نمیداند خوشحال باشد یا بگرید.

 

dr_mehdi_rabiei

.
مرده خوارها و لاشخورها دوباره از فردا دور می افتند و این مطالب را به اسم خود به فروش می رسانند…
ولی نمی دانند که فهم این مطالب نیاز به “زمان”، “انتخاب” و “ایثار” …. دارد.

درود بر شما دکتر کدیور که به حق یک روانکاو بی نظیر هستید.

**********

توضیح این که مرکز روانکاوی آفریقا برای این تاسیس شد که لاشخورها را غربال کند نه این که به آنها آموزش دهد. لاشخورها را فقط توی سیرک ها و برای سیرک ها آموزش می دهند و دلیل وجودی سیرک های ادواری پدرخوانده هم همین است. و آنهائی هم که اصرار دارند تو صف بزنند و توسط خود من مثلاً روانکاوی شوند اول از همه غربال می شوند. کسانی که از اولین برخوردشان با روانکاوی واقعی hontologie را زیر پا می گذارند: رذل ها، احمق های طباطبائی، نوروتیک های افلیج با دستهای چلاق …

کسانی که سرانجام از جائی سردرمی آورند که جای واقعی شان است: سیرک های پدرخوانده، گلد کوییست بد گهر، مدرسه موش های تیپا خورده ها …

انتخاب “روانکاو” و استاد و مرشد از انتخاب خدائی برای پرستش که بالاتر نیست! معبد موش پرست ها در هند یکی از دیدنی ترین و تکان دهنده ترین مکان های دنیاست!

خلایق هر چه “لایق”

 

منبع: اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=53849

  تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۹، ساعت: 17:31