شنبه ۱ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، تاویستوک، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، روانکاوی در فولکلور، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، فرزام پروا موزۀ عبرت روانکاوی، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

گزیده ای از متریال تداعی آزاد «آنالیزان های در اکستانسیون» در پاسخ به جلسه هفتم روانکاوی در اکستانسیون با موضوع «صن-هما-فر»

گزیده ای از متریال تداعی آزاد “آنالیزان های در اکستانسیون” در پاسخ به جلسه هفتم روانکاوی در اکستانسیون با موضوع “صن-هما-فر”

 

ma_ard70

اضطراب اختگی، خاطرم آمد در زمان اخراج پروا از انجمن، خانم دکتر در مورد اضطراب اختگی برای ما گفتند «طبق آموزه های ارزشمند فروید و لکان آن چیزی که از دست دادنش موجب برانگیختن اضطراب اختگی می شود چیزی نیست جز انبانی از گُه.
مقالات تکان دهنده فروید در مورد اروتیسم آنال و جمله های تازیانه وار لکان گواهی بر این مدعاست.
تعدادی از جمله های لکان:
اُبسسیونل از گُهش هدیه می سازد و از هدیه اش گُه!
اُبسسیونل از خودش گُه می سازد! همان چیزی که ما در فارسی سره می گوئیم: خودت را گُه نکن».
# فرزام_پروا؛ بابا از خودت که گه ساختی، حالا دیگه در ژوئی سانس آنالت غلت می زنی!
سئوالی که برایم پیش می آید اینست که کسانی که زیر منبرش هستند دیگه واقعا از چه جنسی هستند؟! و چقدر فلاکت انباشته در وجودشان دارند؟

 

drnodehi.ir

@ma_ard70 این نوشته شما و سوال آخرتون برام این حکایت امام محمد غزالی در کیمیای سعادت رو تداعی کرد : مثل او ( یعنی آن آدمی که به حق اُنس ندارد ) چون آن کنّاس بُوَد که به بازارِ عطاران رفت و از آن بوهای خوش بیفتاد و بیهوش شد . و مردم می آمدند و گلاب و مُشک بر وی می زدند و حالِ او بَدتر می شد . تا یکی که وقتی کنّاسی کرده بود آنجا رسید . بدانست که حالِ او چیست . پاره ای نجاست آدمی بیاورد و تر کرد و در بینی وی مالید . بهوش باز آمد و گفت اینست بوی خوش !!!

 

barahoot.true

@ma_ard70 آنهایی هم که زیر منبرش هستند! در حال تدخین عنبر نسا هستند.

 

marieh60__m

@ma_ard70 و فکر کنید دکتر کدیور گفته اند: در واقع من گذاشتم پروا آنقدر “بگیرد” که دیگر از شدت “سنگینی” توان هیچ حرکتی را ندارد، تا جائی که ما مجبوریم برای چابک سازی انجمن او را پشت سر بگذاریم”… یعنی انبان گه او آنقدر سنگین و سنگین شود تا توان هیچ حرکتی نداشته باشد. او با کوله باری سنگین از گه از انجمن اخراج شد و فکر کنیم برای مشتی طماع چه هدیه ای می تواند داشته باشد جز همان گه.

 

ma_ard70

@marieh60__m چه نکته جالبی! با کوله باری از گه از انجمن اخراج شد.خاطرم هست خانم دکتر گفتند : «من واقعاً دیگر حوصله کسانی مثل او را که مدام جاخالی می دهند در این انجمن ندارم. کسانی که هر گونه تعهد و commitment برای آنها با اضطراب اختگی شدید همراه است. سال ها با پروا مماشات کردم … اما دیگر کافیست.

به پروا هم اخطار می کنم که روانکاوی معشوقه کسی نمی شود، یا می بایست محترمانه و شرافتمندانه با او ازدواج کنید و یا راهتان را بگیرید و به سلامت بروید. اینجا جای play boyگری نیست. داستان مواشی پواشی را هم برای یک روانکاو تعریف نمی کنند.
به پروا دو هفته مهلت می دهم که روانکاویش را که از ۸ سال پیش قطع شده ولی او کماکان پزش را می دهد از سر بگیرد. بعد از این بازه زمانی استنکاف او به معنای استعفایش از انجمن خواهد بود.»

 

drzarghami

@drzarghami و تعجبم از اون مزدور فرزام پرواس که برای مجموعه سخنرانی خانم دکتر دنبال منبع می گرده تا در خیال خودش بین روانکاو و روانکاوی تمایز قائل بشه. بسی خیال باطل.

 

منبع: اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=53721

  تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۹، ساعت: 11:45