چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، دادسرای جرایم پزشکی، روانکاوی در انجمن فرویدی

یعنی اگر به خاطر گل روی حجاب اسلامی نبود الان پاهایش قطع شده بود!

جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

سوده رخشا:
روز ۲۳ مهر، وقتی توی ون بودیم و مردی که لباس شخصی داشت و توی ضرب و شتم ما حضور داشت و سرهنگ صداش می کردن، دید برای اینکه خانم دکتر مانتوشون رو تنشون کنن باید حتما دستاشون باز باشه، گفت برید یه چیزی بیارید اینا رو بازکنیم.
بعد از کلی معطلی یکی اومد و در راستای اون شکنجه ای که تا حالا با پاهای بسته به خانم دکتر وارد می کردن، حالا برای بریدن پابند داشت این کارو می کرد. اون هم جلوی چشم مامور قانون خانم داوودی! یعنی تنها کسی که اونجا مشخص بود مال نیروی انتظاامیه. البته اون هم لباس فرم به تن نداشت و یه مانتوی کرم رنگ تنش بود.
حالا جناب سرهنگ مهربون شده بود و می گفت موبایلاتون رو بدید، که اونجا (اشاره اش به جایی که میخواستن ما رو ببرن بود ولی معلوم نبود هنوز که اونجا کجاس) با توهین ازتون نگیرن. من دارم آروم میگم، که اونجا بهتون توهین نکنن.
یعنی تا الان ما رو با ناز و نوازش آورده بودن پایین که از توهین می ترسوندن؟!
یعنی چقدر توی یه مملکت، نیروهای برقرار کننده نظم می تونن خودشون رو خوار خفیف کنن و تلاش کنن مردم رو هم به همون سطح بکشن؟!
مگه وقتی ما وارد دادسرا میشیم نباید موبایلمون رو تحویل بدیم؟
این دادسرای کارکنان دولت که نمی دونم خودشون رو تافته جدا بافته فرض کردن و هم مردم رو بازدید بدنی می کنن و هم کیفها رو از یه دستگاهی رد می کنن!
کدوم دادسرای دیگه ای اینطوریه؟!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=39846

  تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۶، ساعت: ۱۶:۲۸