دوشنبه ۳ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی، کامران منش طرار، مافياي روان

یعنی مافیای روان بیاد خرابکاری کنه و دولت مجبور به پرداخت خسارت باشه!

جمعه ۰۱ امرداد ۱۳۹۵

سمیه ر.:
این روزا به هرکی میگم رئیس این انجمن؛ تنها روانکاو این مملکت و هیات مدیره رو ۵ روز زندانی کردند، اعضای انجمن فرویدی رو بدون حکم ۱ شب توی بازداشتگاه نگه داشتن، میگه توی این دولت…. و من توضیح میدم نه اینا به وزارت بهداشت مربوطه و مافیای روان. ولی امروز این جمله توجهم رو جلب کرد:
“ماده ۲۵۵- اشخاصی که در جریان تحقیقات مقدماتی و دادرسی به هر علت بازداشت میشوند و از سوی مراجع قضائی، حکم برائت یا قرار منع تعقیب در مورد آنان صادر شود، میتوانند با رعایت ماده (۱۴) این قانون خسارت ایام بازداشت را از دولت مطالبه کنند.*” [۱]
یعنی مافیای روان بیاد خرابکاری کنه و دولت مجبور به پرداخت خسارت باشه، اینم یه سوءاستفاده دیگه این باند مافیای روان از حیثیت دولت! که البته خسارتی هم که دولت باید بده از بیت الماله.

چیز دیگه که خیلی جالبه اینه ” اشخاصی که در جریان تحقیقات مقدماتی و دادرسی به هر علت بازداشت میشوند”!
آقا ما اصلا در موردمون ” تحقیقات مقدماتی و دادرسی” صورت نگرفت. حتی اسم ما رو هم نمی دونستن و اون آقای با لهجه آذری در کمال ریاکاری اومد و اسمهای ما رو برای آزادی مون پرسید تا تونست ما رو برای نگه داشتن توی بازداشتگاه امنیت اخلاقی وزرا!!!!!!!!!!!! “معرفی” کنه!

باورم نمیشه که این همه هماهنگی و قانون شکنی علیه یک انجمن قانونی، انجمنی که اتفاقا ” … نه تنها از روانکاوی که از وطن و دین و حقیقت حراست می‌کند” [۲] به کار بسته اند!!

۱- صدور قرار بازداشت موقت/ خب احتمالاً جان کامران منش طرار در خطر بوده!
https://freudianassociation.org/?p=24839

۲-سایت انجمن فرویدی نه تنها از روانکاوی که از وطن و دین و حقیقت حراست می‌کند
https://freudianassociation.org/?p=18108


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=25159

  تاریخ انتشار: ۹ مرداد ۱۳۹۵، ساعت: 11:46