سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

یعنی مکرون وسط تشعشعات رادیو اکتیو رفته آنجا شو اجرا کرده؟! تازه خود اسراییل که بیخ گوش لبنان است!!

⚠️ گزارش بسیار مهم :

🔴موشک هسته ای عامل انفجار بندر بیروت

نادر طالب زاده :

🔷وقتی انفجار بیروت رخ داد، یک قارچ سفیدرنگ دیده شد، مثل یک انفجار اتمی . هزاران ساختمان همزمان تخریب شد، به عمق ۶ متر سنگ کنده شد. کدام انبار آمونیاک و نیتراتی می تواند ۶ متر سنگ را جابجا و بلند کند؟ بندر بیروت کلا روی سنگ ساخته شده است.

🔷گوردن داف گزارشی میدهد که دو موشک شلیک شده . موشک اول دریا به دریا بوده و به محل اصابت کرده است و زمانی که همه دوربین ها روشن است و منطقه را می بینند، بلافاصله بعد از مدت کمی انفجار بعدی رخ میدهد و ما آن قارچ سفید رنگ را می بینیم. انفجاری که رادیو اکتیوی بودن آن را ایتالیایی ها ثبت کردند و در گزارش گوردن داف نیز موجود است.

🔷شرق مدیترانه رادیو اکتیوی شده. چه کسی میخواهد این را انکار کند؟

🔷 بلافاصله رئیس جمهور فرانسه اظهار کرد انفجار براثر انبارهای نیترات است و سهل انگاری موجب این اتفاق شده است، اما هیچکس توجه نمیکند که چند روز قبل از آن ، یکی از مقامات اسرائیلی گفته بود ما زیر ساخت های لبنان را خواهیم زد.
این انفجار به صورتی بود که کسی همچنین تجربه ای نداشته و هیچ انفجار آمونیاک نیتراتی که مثل کود است، نمیتواند آتشی درست کند که سنگ به عمق ۶ متر را بکند و به همین خاطر ، این انفجار قطعاً هسته ای بوده است.

🔷 موشک اول دریا به دریا بوده و موشک دوم به طول ۹ متر و قدرت تخریب مشخص ، شلیک شده است و اصابت آن توسط افراد ثبت و دیده شده است.

🔷موشک دومی که شلیک شده، احتمالاً از یک هواپیمای اف ۱۶ بوده ، موشکی که تاکیتکال و هدایت شونده و هسته ای است و در تمامی تصاویر دیده میشود؛ تصاویر موجود هیچکدام قلابی نیست و همگی تست شده اند.

🔷برای من ویدیویی ارسال کردند که توانستم فریم هایی را تحلیل کنیم. شیئی در این فیلم تشخیص میدهیم که به نظر می آید موشکی باشد که به سمت انبار می آید. با توجه به روشنایی روز تشخیص ها این است که یک موشک هدایت پذیر بوده است .

🔷شماری از افراد توانسته اند این حادثه را فیلمبرداری کنند از جمله فیلمبرداری مادون قرمز . این ویدیوها را نیز تحلیل و بررسی کردیم تو انستیم به تصویری واضح از چیزی برسیم که ظاهراً یک موشک سطح به سطح اسرائیلی با بیش از ۹ متر طول است.

🔷در تحقیقات بعدی، گزارش دولت ایتالیا نیز مورد بررسی قرار گرفت . آنها نیز به این قطعیت رسیده اند که سلاح هسته ای تاکتیکی استفاده شده است و لبنان مورد حمله قرار گرفته است .

🔷متخصص فیزیک ذرات در دانشگاه کالیفرنیا و بازرس هسته ای و طراح سابق سلاح های اتمی در وزارت انرژی امریکا ، ویدیوها را بررسی کرده و گفته است آنچه رخ داده یک انفجار هسته ای بوده است. تخمین او این بود که قدرت این سلاح معادل حدود شش هزار تن ، تی ان تی بوده است.

#جنایت_صهیونیست_ها
#مطالبه_انتقام_سخت

❌ نشر حداکثری

 

منبع: کانال رسمی کامران غضنفری


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=52275

  تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹، ساعت: ۰۸:۳۵