سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:دادستان ذبیح زاده، روانکاوی در انجمن فرویدی

یک آقایی با لهجه آذری که «همیشه همراه» آقای ذبیح زاده بود

دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵

ا. روشن:
حدود ۷ عصر سه شنبه ۲۵ خرداد، یک آقایی با لهجه آذری که «همیشه همراه» آقای ذبیح زاده بود، آمد و گفت: اسامی تان را بگویید تا آزاد شوید که ما گفتیم و آزاد هم نشدیم. بعد روز چهارشنبه بازپرس کیانی برای چهار نفر اولی که بازپرسی شان تمام شد، قرار کفالت سی میلیونی صادر کرد، و ما هم آنرا امضا کردیم. بعد «دستور رسید» که قرار کفالت سی میلیونی را به چهل میلیون تغییر دهید. که منشیِ بازپرس هم برگه هایی که ما ۴ نفر امضا کرده بودیم را پاره کرد و از ما امضای کفالت چهل میلیونی گرفت. بازپرس کیانی اول گفت یک جواز کسب می تواند برای دو نفر کافی باشد ولی بعد از «دستور از بالا»، اعلام کرد که: نه! هر نفر، یک سند.
خاطر نشان می کنم که ما بعد از «آزادی» از دست «دادسرای جرائم پزشکی» متوجه شدیم که آن کسی که سه شنبه عصر در محل پلیس امنیت اخلاقی روی پله ها ایستاد و برای ما سخنرانی شایان توجهی کرد (مبنی بر اینکه شما اشتباه کردید، شما امنیت آن دادسرا را به هم ریختید، شما قانون نمی دانید و …) همان سرپرست دادسرای جرائم پزشکی، سید جواد ذبیح زاده است.
او از حدود ساعت ۱۳:۳۰ که ما به دادسرای جرائم پزشکی رسیدیم تا زمان اذان مغرب همراه ما بود ولی از نظر قانونی اجازه صدور قرار بازداشت برای ما را نداشت چون بازپرس جرائم پزشکی صلاحیت رسیدگی به اخلال در نظم عمومی را ندارد و او خودش این را خوب می دانست. آنوقت عزیز محمدی خود را به آب و آتش می زد بلکه بتواند هرطور شده، از یک جایی حکم بازداشت ما را از یک کسی بگیرد!!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=23856

  تاریخ انتشار: ۱۸ تیر ۱۳۹۵، ساعت: ۱۴:۲۸