یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان

امیر عباس کشاورز «اخلاقی»… و شبنم نوحه سرا (۵)

پنج شنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳

دیدگاه خانم سپیده درباره «مافیای روان»
القصه…
امیر عباس کشاورز “اخلاقی” ما هفت دست کفش آهنی پوشید و هفت کلاه آهنی به سر گذاشت و هفت عصای آهنی به دست گرفت و از جاده کرج کیلومتر ۷ براه افتاد.
رفت و رفت و رفت تا رسید به پای کوه البرز به در خانه دکتر کدیور تا با “۲ همسایه” ایشان “interview” کند و چون که آدرس کوه البرز را خوب بلد نبود کارفرمایش را روی کولش گرفته بود تا “راهنمائیش” کند.
بالاخره به مقصد رسید و با “۲ همسایه” “interview” کرد. آخر برای پرونده اش لازم داشت. خیلی خیلی لازم داشت.
او بعدا از کوه البرز به کیلومتر ۷ جاده کرج برگشت و در پرونده اش نوشت:
*** ما (یعنی خودش و نوحه سرا و شریعت)… بله ما چیزی پیدا نکردیم(!!!) ولی با توجه به گفته های همسایه ها(!!!) تشخیص سایکوز گذاشتیم و در مان را شروع کردیم***!!!!!!!!!!

بله در عرض ۵۲ روز هیچ چیز پیدا نکردند بخاطر همین زحمت کشیدند و قدم رنجه کردند و با “۲ همسایه” “interview” کردند!!!!!

بعدش هم “اون “همسایه ها” با دو چک به حرف اومدن”!!!!!

 

 

سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳

دیدگاه آقای مصطفی س. درباره «مافیای روان»
با سلام و احترام فراوان خدمت اعضای محترم انجمن فرویدی
خواستم به دیدگاه خانم راحله ع. اشاره کنم که فرموده بودن آقای کشاورز به ایمیل آقای میلر جواب نداده و…
باید بگم که این کار ایشون به نظر من اصلا غیرقابل انتظار و یا حتی غیرقابل پیشبینی نبود! توی یکی از کامنتهای قبلیم به استفاده این جناب از کلمه attend اشاره کرده بودم. همونطور که اونجا نوشته ام، این کلمه چند پهلوست و فقط به معنای ‘حضور’ نیست بلکه به معنای ملازمت و همراهی هم هست. بله! ایشون هنوز هیچی نشده و به صرف رد و بدل شدن چند ایمیل، و اینکه دستش با ‘ارباب’ هم توی یه کاسه است، خودش رو attend آقای میلر حساب کرده! و در اقدام بعدیش، نامه ایشون رو جواب نمیده! فکر می کنید اگر دست این جناب کشاورز به آقای میلر می رسید، قدم بعدی این عالیجناب چی بود؟ شک ندارم که بدش نمی اومد که ایشون رو هم بستری کنه و با همسایه هاش مصاحبه کااااااااملا علمی انجام بده و بعدشم دیگه خودتون می دونید: به هر حال ایشون روانپزشکن و وای به حال کسی که خداوند بلند مرتبه یعنی عالیجناب کشاورز رو نشناسه، و یادمون نره که به قول خودش امکانات کاملی هم داره(در واقع به ابزار و روشهای مدرن سلاخی انسان مجهزه!)

 

 

سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳

دیدگاه آقای مصطفی س. درباره «مافیای روان»
با سلام و احترام فراوان خدمت اعضای محترم انجمن فرویدی

این اتفاقاتی که توسط جنایتکاران روان در سطح کشور انجام میشه و به برکت انجمن فرویدی، نوک کوه یخش برملا شده، من رو یاد یه خاطره از دوران دانشجوییم انداخت که فکر کردم اون رو با شما سهیم بشم. ترم هفتم یا هشتم لیسانس بود و استاد یکی از واحدهای درمان ما آقای…بود که نه تنها در تهران بلکه در سطح کشور، روانپزشک معروفیه. ایشون داشت در مورد روشهای درمان افسردگی صحبت می کرد و بعد از نام بردن از تک تک روشهای تراپی روانشناختی و بی فایده دونستن اونها و بعدش هم مسخره کردن مفصل روانکاوی، شروع کرد به توضیح الکتروشوک و تعریف و تمجید ازین روش. کلمه به کلمه اون مکالمه رو دقیقا به خاطر ندارم ولی نقل به مضمون، این حرفها بین من و ایشون رد و بدل شد. ایشون در پاسخ به اعتراض من که الکتروشوک رو بی رحمانه قلمداد کردم، گفت: خاطرات و اطلاعات زندگی مثل نرم افزارهای کامپیوترن و مغز انسان مثل هارد کامپیوتر! وقتی خاطرات ناخوشایندی در زندگی یک نفر وجود داره که قادر به هضمشون نیست چکار باید کرد؟ ما با الکتروشوک اون سلولها رو که نقش ذخیره کننده اون اطلاعات رو دارند، از بین می بریم و وقتی هم که شما هارد رو از بین ببرید یقینا اطلاعات داخلش هم از بین میره!!! اینجوری به صورت کاملا علمی و منطقی، بیمار رو از شر اطلاعات ناخوشایند زندگیش که مثل ویروسهای کامپیوتری، سیستمش رو آلوده کردن، خلاص می کنیم و در واقع با این کار داریم بهشون خدمت می کنیم!!!! شما هم ادای اخلاق رو در نیار. ما خودمون کارمون رو خوب بلدیم!!
این هم یکی دیگه از جلوه های وقیحانه روانپزشکی، صنعت مرگ (به نقل از دیدگاه خانم ز.ن)

 

 

سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳

دیدگاه خانم ز. ن. درباره «مافیای روان»

 

Here we work in a psychiatric and scientific hospital, and the diagnosis is by seven psychiatrists,
using DSM4, not analytical, criteria, and we gathered information about Dr Kadivar from every
possible resource. We asked her colleagues, and their views about her were different from you.

(از میترا نسخه بتا، منتشر شده در لکان کوتیدین)

این قسمتی از گزارش «اساتید اعاظم» بیمارستان ایران در مورد دکتر کدیور است. آنها گفتند که ما اطلاعاتمان را از هر منبع ممکنی جمع آوری کردیم!!!
می شود بگویند هر منبع ممکن دقیقاً یعنی چی؟!
البته خودشان بعد ادامه می دهند که ما از همکاران (!!!) دکتر کدیور سؤال کردیم و آنها نگاه متفاوتی نسبت به شما (منظور شاگردان دکتر کدیور) به قضیه دارند!!!

همه منابع شما یعنی روانکاونماها؟!
لطف کنید شهامت داشته باشید و بگویید این همکاران !!! که نگاه متفاونی داشتند و سایکوز دکتر کدیور را تأیید کردند، چه کسانی هستند؟!!!

 

 

سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳

دیدگاه خانم ز. ن. درباره «مافیای روان»
ای اربابان «دانش»

به من بگویید علت عجله تان برای شروع دارودرمانی چه بود؟! چرا نگران از دست زمان بودید؟!

البته بهتر است بپرسم برای تبدیل کردن یک انسان به موجودی نباتی مگر چقدر زمان لازم دارید؟!

 

 

 

چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳

دیدگاه خانم منصوره ا. درباره «مافیای روان»
«اگه اعضای انجمن پاسخ این سوال منو بدن ممنون میشم: ایشون واقعا نوروتیکه یا پرورت؟ آخه انگار این جناب اصلا سوپرایگو نداره. تشخیص من غلطه یا این جناب واقعا پرورته؟» (دیدگاه آقای مصطفی س.)
آقای مصطفی س.
خاطرم هست که خانم دکتر همیشه از ژوئی سانس های پرورت برای ما می گفتند و اینکه ژوئی سانس خاصیت سرایت پذیری هم دارد و ظاهرا نوع پرورت آن بیشتر!! ( این آخرش برداشت شخصی من است.)
تا الآن فکر می کردم فقط همایون پور ازاین دار و دسته «مافیای روان» این کار را کرده، ولی ظاهرا هرکسی که خودش را طرف آقای میلر قرار داده جسارت بیان این آرزوی محال خود را داشته و ژوئی سانس پرورت خود را به نمایش گذاشته! لابد بقیه هم پشت این فرد قایم شده اند ببینند چه می شود و اگر موقعیت مساعد بود اینکار را بکنند: « آسیاب به نوبت»!!
یاد سریال طنز «برره» می افتم که وقتی عملی مجرمانه صورت می پذیرفت وجدان ها همه خواب بود، خوب لابد دلیلی هم برای آن هست: آیا این نشان « قدرت ساختاری سائق» که فروید در مقاله « روانکاوی باپایان و روانکاوی بدون پایان» از آن نام برد،نیست؟
اما « “مافیای روان” فکر همه چیز را کرده بود جز ژک الن میلر و شاگردان خانم دکتر.» *

 

*دیدگاه خانم سپیده درباره «مافیای روان»

 


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=7760

  تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۳، ساعت: ۱۷:۲۳