جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، طرح مولدسازی، عفاف و حجاب!

این «مسمومیت ها» هم برای این است که حواس ما را از «مولد سازی» کثیفشان پرت کنند

🚨 مسموم شدن بیش از ۴۰۰ دانش آموز در ۱۱ مدرسه اردبیل/ ۱۰۰ نفر هنوز بستری هستند
از ۴۰۰ دانش آموز دختری که پیش از ظهر چهارشنبه با علائم مسمومیت در مراکز درمانی اردبیل بستری شدند، ۳۰۲ نفر مرخص شده اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ارتباط زنده تلفنی با رادیو اردبیل گفت: در ۱۱ مدرسه اردبیل تعدادی از این دانش آموزان با آمبولانس اورژانس از مدارس به مراکز درمانی اردبیل منتقل شدند و تعدادی هم از خانه‌های خود به بیمارستان‌ها مراجعه کردند.
دکتر محمدیان با بیان اینکه حال عمومی ۹۵ درصد دانش آموزان بستری شده خوب است افزود: ۵ درصد بستری شدگان این حادثه علائم بیشتری از مسمومیت داشتند که همه آن‌ها تحت نظر هستند.
وی در ارتباط زنده تصویری در اخبار ۱۹:۱۵ دقیقه استان اردبیل گفت: از حدود ساعت ۱۵:۳۰ دقیقه چهارشنبه ترخیص دانش آموزان بستری شده از بیمارستان‌های اردبیل آغاز شده و تا حوالی ساعت ۱۹:۰۰  حدود ۳۰۲ دانش آموز با حال خوب مرخص شده اند.
پیش از ظهر چهارشنبه تعدادی از دانش آموزان مدارس دخترانه دین و دانش، عفاف، معراج، خلبان ذاکر، دادمان، بهاران، سماء و تعدادی دیگر از مدارس اردبیل دچار مسمومیت با علائم تهوع و استفراغ شده بودند.
در پی این حادثه همه مراکز درمانی استان به حالت آماده باش در آمده و در شهر اردبیل همه بیمارستان‌ها به دانش آموزان خدمات درمانی ارائه می‌کنند.
دلیل این مسمومیت که پیش از این در برخی مدارس دیگر استان‌های کشور هم بروز کرده است از طرف دستگاه‌های امنیتی انتظامی و بهداشتی درمانی در حال رصد و پیگیری است./ صداوسیما
# خبر_ویژه
@khabare_vije
 
منبع: کانال تلگرامی خبر ویژه

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=66653

  تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۴۰۱، ساعت: 09:21