جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خنداننده شو»ی مبارزه با اخلالگران اقتصادی توسط بازپرس حسینی، روانکاوی در انجمن فرویدی

بازپرس حسینی با لذت صحنه کتک خوردن ما را نگاه می کرد

دوشنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۷

مرجان م.:
بعله ایشان همان بازپرس حسینی خودمان است ! اخلالگر نظام قضائی که متولی رسیدگی به اخلالگران نظام اقتصادی شده ! خخخخخخخخ !!!
https://freudianassociation.org/?p=41643
وقتی این فیلمو دیدم، یه جایی توی دلم سوخت؛ به حال اون «داد»گاهی که حسینی «نماینده دادستان»شه. دلم سوخت برای شهری که حسینی سرپرست دادسراشه، دلم سوخت برای دستگاهی که حسینی مرد قانونشه و برای خودمون- مردمی که شاکی میرن توی دادسرا و متهم، کتک خورده و دستبند به دست از دادسرا میان بیرون.
وقتی دکتر کدیور رو جلوی چشم همین جناب نماینده دادستان می زدند و «شعبون بی مخ نظام » ما رو که میخواستیم مانع این کتک خوردن ظالمانه بشیم مثل کیسه برنج پرت می گرد اینور اونور، اقای حسینی – این مرد قانون!!!!!!!- با یه لبخند ژوکوند نشسته بود در کنار دادیاران جان و با لذت صحنه کتک خوردن و فحش شنیدن ما رو نگاه می کرد. ما رو مردای لباس شخصی می زدند! هیچ حکمی به ما نشون ندادند، معلوم نبود چرا ما باید بازداشت می شدیم؛ به جرم اینکه از بازپرس پرونده گواهی پرونده جاری می خواستیم؟ اصلا اون آدما که ما رو زدند معلوم نبود کی بودند. بازپرس کشیک ما رو ندیده برامون حکم بازداشت با عنوان «متهمان ۱۰ گانه» صادر کرد تا بازداشتگاه وزرا حاضر بشه ما رو بپذیره.
هیچکس هم باور نمیکنه یه بازپرس طرفیت اینهمه خلاف رو یکجا داشته باشه! اونوقت همین بازپرس شده سرپرست دادسرای کارکنان دولت و نماینده دادستان تو پرونده فساد مالی!!!! آخه یه چیزی بگید بگنجه!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=41714

  تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۷، ساعت: 12:11