پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:«خودکشی» + صادق هدایت، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، کمپین اطلاع رسانی «فروید در ایران»، مافياي روان

تنها «گهر همایون پور»ی که از او سوابقی در خاک آمریکا موجود است ۵۷ ساله است!!!

English

 

دوستان خوب انجمن فرویدی،

از این که دیدگاه من را در سایتتان منتشر کردید بسیار سپاسگزارم. همانطور که قبلاً خدمتتان عرض کرده بودم مطالب دیگری هم در مورد گهر همایون پور و هویت او وجود دارد که تعدادی از آنها را برایتان فرستادم. اکنون خواهشمندم در صورت صلاحدید این مطالبی را هم که برایتان می فرستم چاپ کنید. مطمئناً خودتان هم می توانید صحت آنها را چک کنید.

در مطلب قبلیم این سوالات را مطرح کردم:

“چه کسانی این کتاب تخیلی را برای همایون پور نوشته و برایش چاپ کرده اند و قصدشان از این کار چه بوده؟
این گهر همایون پور واقعاً کیست و از کجا آمده؟ آیا کسی خانواده او را می شناسد؟ آیا نام او واقعاً همین است یا این فقط یک نام مستعار است؟ چرا او به دروغ برای خودش یک پدر می سازد مگر پدر خودش کیست؟ و چرا باید پدری را که او برای خودش می سازد با یک چنین مرگی روبرو شود؟”

اکنون سعی می کنم به تعدادی از آنها پاسخ دهم.

در یک سرچ ساده در چندین سایت مستقر در ایالات متحده آمریکا که در آنها شما می توانید سوابق افراد را جستجو کرده و اطلاعاتی در مورد آنها بدست بیاورید، اطلاعات بسیار جالبی در مورد گهر همایون پور به دست می آیند. قبلاً متذکر شوم که طبق قوانین ایالات متحده گردش اطلاعات آزاد است و دسترسی به اطلاعات جزو حقوق شهروندی است، بنابراین برای بدست آوردن این اطلاعات هیچ کار خاصی انجام نشده، مضافاً این که دسترسی به آنها کاملاً رایگان است. در واقع بسیاری از این سایت ها توسط خود دولت آمریکا راه اندازی شده اند تا قانون گردش آزاد اطلاعات توسط خود دولت محترم شمرده شده و مورد حمایت قرار گیرد. البته سایت های غیر دولتی هم هستند که اطلاعات اشخاص را در مقابل اخذ پول در اختیار شما قرار می دهند که من مطالب آنها را در گزارشم نمی آورم زیرا ممکن است ادعا شود که همین دست بدست شدن پول می تواند یک bias در صحت اطلاعات ایجاد کند.

و اما…

در همه سایت های جستجو شده در تمام خاک آمریکا فقط و فقط سوابقی از “یک” گهر همایون پور وجود دارد. او واقعاً در ایالت ماساچوست زندگی کرده، دارای دو آدرس در این ایالت است که در Brookline و Brighton ولی فقط یک اشکال کوچک وجود دارد و آنهم این که این “تنها” گهر همایون پور ۵۷ ساله است!!! او متولد ۱ ژانویه ۱۹۶۰ است و از اکتبر ۲۰۰۵ تا مارچ ۲۰۰۸ در آمریکا و در همان دو آدرس بالا زندگی کرده!!!

خودتان قضاوت کنید.

سند شماره یک:

 

  

 

این هم لینک سند شماره یک:

 

https://familysearch.org/search/collection/results?count=20&query=%2Bsurname%3Ahomayounpour~&collection_id=2199956

 

سند شماره دو هم همین اطلاعات را تأیید می کند.

 

 

 

و این هم لینک سند شماره دو:

https://www.idtrue.com/results.php?src=seo&subid=name&email=&add1=&add2=&zip=&alert=&plan=5&first=gohar&last=homayounpour&state=MA

 

و سومین سند:

در این سایت درباره Gohar Homayounpour هیچ اطلاعاتی موجود نیست ولی از آنجائی که در سند اول ذکر شده   Also Known As Gohur Homayounpour  جستجو برای نام Gohur نتیجه زیر را بدست می دهد.

 

 

 

 

لینک سند سوم:

 

https://www.spokeo.com/Gohur-Homayounpour

 

در ضمن از آنجائی که پس از سال ۲۰۰۸ از این گهر همایون پور ۵۷ ساله اثر و نشانی موجود نیست این احتمال که او هم مثل پرویز همایون پور سر به نیست شده باشد کم نیست.

تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!

خویشاوند نزدیک مرحوم پرویز همایون پور


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=34317

  تاریخ انتشار: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶، ساعت: ۱۳:۲۵