شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، تاویستوک، درسنامه های دکتر کدیور، دکتر میترا کدیور، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، روانکاوی در فولکلور، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، سور مقصور کاسبان روان، مافياي روان، معجون جادوگری «صن-هما-فر»

حالا منابع را ببینید!

حالا منابع را ببینید!

 

soosoo13001300

یادم هست در مدرسه با افتخار به ما می گفتند وقتی پیغمبر اسلام به دنیا آمد چند اتفاق افتاد. از قضا چندتاش تو ایران بزرگ بوده: “ایوان کسری بلرزید و چهار کنگره آن افتاد ” (سایت میزان- هنگام تولد پیامبر اکرم (ص) چه معجزاتی رخ داد؟) هیجان و خوشحالی معلم از این اتفاقات در سرزمین پدرانش و خودش، حالا جای سواله. حالا یه کم درک می کنم که عنوان ” فاحشه هویتی” چیو در ما توصیف میکنه. بعد ما هم که می خواستیم درس جواب بدیم، حال کسی رو داشتیم که داره از فتوحات خودش علیه دشمن خودش و سرزمین جد و آبادش حرف می زنه. از همون بچگی شاگردی ” فاحشه هویتی ” رو می کردیم.
یه چیز جالب اینکه اگه آمریکا یه هر خراب شده ای بخواد به کسی تابعیت بده، میگه باید قسم بخوری که گور بابای سرزمین مادری ات و باید اینجا بشه سرزمین اولت. اگه جنگ شد، باید بری علیه سرزمین مادریت بجنگی… ما نه قسمی خوردیم و نه هیچی. تو همین سرزمین می چریم، از منابعش سوءاستفاده می کنیم و بی قسم علیهش هم می جنگیم. نمک به حرومی تا کجا!! فاحشگی تا کجا؟!!

 

soosoo13001300

@soosoo13001300 درباره اتفاقات زمان تولد پیامبر (۵۷۰ میلادی) سرچ کردم. چیزایی که تو ایران بود خیلی جالب بود.
سایت قوه قضاییه*:
ایوان کسری بلرزید و چهار کنگره آن افتاد و آتشکده فارس که هزار سال خاموش نشده بود در آن شب خاموش شد و داناترین علمای مجوس در آن شب در خواب دید که شترانی عربی اسبانی سرکش را می‌کشند و از دجله گذشتند و داخل بلاد ایشان شدند،[۵] و طاق کسری از میانش شکست و دو حصّه شد و آب دجله شکافته شد و در قصر او جاری گردید و نوری در آن شب از طرف حجاز ظاهر شد و در عالم منتشر گردید و پرواز کرد تا به مشرق رسید، هر بتی که در هر جای عالم بود بر رو افتادند و دریاچه ساوه که سالها آن را می‌پرستیدند فرو رفت و خشک شد و وادی سماوه که سال ها بود کسی آب در آن ندیده بود آب در آن جاری شد.[۶]
حالا منبع رو ببینید:
[۵] . ابن کثیر، ابوالفداء الحافظ، البدایه و النهایه، بیروت، مکتبه المعارف، ۱۴۱۰ هجری، جلد ۲، صفحه ۲۶۸؛ و مجلسی، علّامه محمّد باقر، پیشین، جلد ۱۵، صفحه ۲۵۷ ؛ و یعقوبی، احمد ابن اسحاق، پیشین، جلد ۱، صفحه ۳۵۹.
[۶] . ابی کثیر، ابوالفداء الحافظ، پیشین، جلد ۲، صفحه ۲۶۸ و ۲۶۹؛ و مجلسی، علامه محمد باقر، پیشین، جلد ۱۵، صفحه ۲۵۷ و ۲۵۸.
نوشتم “یعنی اعراب”، بعد دیدم این ابن کثیر سوری بوده که اتفاقاً سوریه هم سالیان سال بخشی از ایران بوده، و حالا اون هم داره علیه ایران میزنه…
واقعا “توابان تمدنی” شاخ و دم نداره. چرا نمی گن تو اروپا فلان خون ریز بت پرست فلان طور شد. فقط “ایران” بوده و “بت پرستانی” بی نام و نشان و جز از نابودی در ایران از هیچ جای دیگه ای، هیچ نامی در میان نیست. انگار نیازی نیست.
چرا حرفی از این نیست که خسروی یکم، که آن زمان پادشاه ایران بود، یکتا پرست بود و بر سرزمینی حکومت می کرد که اولین کسانی بودن که به یکتاپرستی روی آورده بودن؟ یکتاپرستی یعنی خیلی چیزا رو دیگه پشت سر گذاشته بودن در حالیکه عربا تازه به زور پیغمبر بوده که دست از زنده به گور کردن دخترانشون برداشتن (حداقل در ملاء عام)
حالا هم همون ” ایرک (Irak) یعنی ایران کوچک”** با همراهی ما «فاحشه‌های هویتی» و «توابان تمدنی» “عرب- ذوب” ایران ، انگار دارن انتقام خیلی چیزارو از ما میگیرن، که یکیش “ناخودآگاه هفت هزار ساله” است.
*(سایت میزان- هنگام تولد پیامبر اکرم (ص) چه معجزاتی رخ داد؟)
** مطلب “مردک بیسواد، خود کلمه ایرک (Irak) یعنی ایران کوچک!” در نشریه الکترونیک انجمن فرویدی

 

منبع: صفحه اینستاگرام انجمن فرویدی


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=54335

  تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۹، ساعت: ۲۰:۳۰