پنج شنبه ۶ مهر ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:زباله گردی مهرداد افتخار و«هم آوا»یان

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۸)

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۷)

 

سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

س.ح:
آقای دادستان جرایم پزشکی!!!
مصاحبه مهرداد افتخار سند روشن مداخله غیرمجاز در امور تخصصی پزشکی است!!! شما بدون وجود شاکی خصوصی هم می توانید به این قضیه ورود کنید!!! این شخص رییس مرکز تحقیقات بهداشت روان و دبیر علمی!!!! کنگره جعلی صنعتی!!!! است!!!
هنوز می خواهید باور کنیم که در دادسرای شما ضوابط حاکم است نه روابط؟؟!!!

 

 

چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵

م.س:
بخشی از لاطائلات مهرداد افتخار برای توجیه اینکه چگونه ممکن است بدون تحصیل و اخذ مدرک در رشته خاصی، در آن رشته مشغول به کار شد!!! و بدتر، در آن رشته تدریس کرد!!!! (درست همانند استادش صنعتی)!
« در ایران فوق‌تخصص روان‌پزشکی در هیچ زمینه‌ای به غیر از اطفال نداریم. یعنی نه اینکه دلیل‌ش حالا چیز خاصی باشد. دانشگاه علوم پزشکی ایران در انستیتوی روان‌پزشکی تهران شاید حول و حوش یک سال قبل کلینیک سکس راه‌اندازی کرده که اختلالات جنسی را در آنجا به شکل آکادمیک بررسی می کند. منتها اینکه به شکل فوق‌تخصص باشند همانطور که گفتم در کل دنیا رشته جدیدی است و خیلی وقت نیست که فوق‌تخصص سکس راه‌اندازی شده. حتی بزرگان این رشته هم که در این رشته کار می‌کردند مدرک آکادمیک سکس نداشتند، مثل کسانی چون” مستر و جانسون” که شاید اسم‌شان را شنیده باشید، که شروع‌کننده علم سکس نوین بوده‌اند.»*

می بینید!!! مهرداد افتخار عقب مانده ذهنی، مثل سایر عقب ماندگان باند مافیای روان است که عقب مانده هایی مثل” مستر و جانسون” را با نابغه هایی مانند فروید و لکان و «علم سکس نوین»!!!!را با روانکاوی اشتباه می گیرند !!!! افتخار تصور کرده اگر می گوید «یکی از همکاران‌مان در زمینه اختلالات جنسی در خارج از کشور یک‌سری تجربیات داشته است. من هم به این رشته علاقه‌مند شدم و به همراه همکاران‌مان شروع به کار کردن در این زمینه کردیم.» و توانسته بدون فوق تخصص خود را «سکسولوژیست» معرفی کند می تواند به همین سادگی و با صرف وجود علاقه!!!! به حیطه روانکاوی نیز ورود و یا به عبارت بهتر در این مورد، تجاوز کند!!! تصور دفاع جانانه تنها روانکاو خاورمیانه و انجمن فرویدی به مخیله این فوق تخصص «ویبراتور»** خطور نمی کرد!!!

* file:///C:/Users/mahin/Desktop/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf

** https://freudianassociation.org/%d9%85%d9%87%d8%b1%d8%af%d8%a7%d8%af-%d8%a7%d9%81%d8%aa%d8%ae%d8%a7%d8%b1-%d8%b1%d9%88%d8%a7%d9%86%da%a9%d8%a7%d9%88%db%8c-%d9%88%db%8c%d8%a8%d8%b1%d8%a7%d8%aa%d9%88%d8%b1-%d8%a8%d9%87/

 

 

یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵

فاطمه س.:
قدیمها وقتی بچه بودم، یه چیزی وجود داشت به نام «دندانپزشک تجربی»؛ فقط دندون می کشید. به سر کچل مردم هم اوستا شده بود.
امسال متوجه شدم نسل این «تجربی»ها منقرض نشده، الان یه چیزی داریم به نام «سکس تراپ تجربی*»!

*
کاپوچینو: به طور آکادمیک شما درسی در این زمینه [سکس تراپی] نخوانده اید؟

مهرداد افتخار: نه به طور آکادمیک، هیچ کس در ایران نیست که همچین تحصیلاتی داشته باشد.

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Blzg_4yHTSMJ:https://jenseyatvajameh.files.wordpress.com/2008/07/3-saat-ba-yek-sexologist.pdf+&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=us

 

 

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

زهرا نوعی:
«این چیزی که در پورنوگرافی ها نشان داده می شود، یک رابطه جنسی بسیار ایده آل است. »*

نمردیم و «ایده آل» قرن بیست و یکمی این جماعت رو هم فهمیدیم؛ خدا بخیر کنه «ایده آل» قرن بعد اینها رو!!!

*
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Blzg_4yHTSMJ:https://jenseyatvajameh.files.wordpress.com/2008/07/3-saat-ba-yek-sexologist.pdf+&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=us

 

 

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

زهرا نوعی:
آیا این در راستای اهداف صنعت پورنوگرافی نیست که یک نفر «استاد» دانشگاه، رئیس مرکز «تحقیقات» یک دانشگاه معتبر بگه:
«این چیزی که در پورنوگرافی ها نشان داده می شود، یک رابطه جنسی بسیار ایده آل است. »*؟!!!

*
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Blzg_4yHTSMJ:https://jenseyatvajameh.files.wordpress.com/2008/07/3-saat-ba-yek-sexologist.pdf+&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=us

 

 

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

زهرا نوعی:
این جماعت دارند تلاش می کنند هر چیزی را از روح خالی کنند و آن را به پایین ترین و مبتذل ترین سطح تنزل بدهند. اول همه چیز یک رابطه عاطفی را در رابطه جنسی می بینند و بعد هم آن رابطه جنسی را در سخیف ترین شکل ممکن آن یعنی در پورنوگرافی ها!

 

 

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

فاطمه س.:
«عرعرستان» جایی است که در آن «علاقه»* صرفاً کافی است و نیازی به تخصص وجود ندارد!

*
دکتر مهرداد افتخار
علایق پژوهشی= سکس، اعتیاد

 

 

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵

سوده ص:
داشتم تلگرام بهزیستی را چک می کردم که چشمم به لیست اسامی مراکز مشاوره ای افتاد که گزارش سالانه خود را هنوز ارائه نداده بودند. یکی از آنها با نام “مطالعات روانکاوی” توجهم را جلب کرد و سریع رفتم سراغ “گوگل دانا”. نتیجه واقعاً جالب بود!! از طریق یکی از مسئولین این مراکز شنیده بودم که بهزیستی با انیستیو روانکاوی اختلاف پیدا کرده و نتوانسته از لحاظ قانونی مجوز آنها را باطل کند. ولی اینکه بعد از این اختلافات بهزیستی دنبال جانشینی برای انیستیوی از دست رفته هست جالبتره!! مرکز سیاوشان را بهزیستی با نام مطالعات روانکاوی همه جا معرفی میکند و به خودشان لوح یادبود اثر میان رشته ای برای روانکاوی و فرهنگ هم به نام حسین پاینده اهداء کردند!!
منبع:
http://hosseinpayandeh.blogfa.com/category/8
http://hosseinpayandeh.blogfa.com/tag/%D9%85%D8%B7%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%A7%D9%88%DB%8C
اما این فقط کل ماجرا نیست بلکه مهمترین علامت فعالیت این گروه صفحه فیسبوکی اشان با عنوان انجمن مطالعات روانکاوی است که فعالیتش به copy-paste و اظهارات بی سرو ته ختم می شود.
منبع:
https://www.facebook.com/PsychoanalysisStudies.Association/photos/a.630934066926669.1073741826.630921393594603/638452942841448/?type=3&theater
یک وبلاگ هم مرتبط با این گروه وجود دارد.
لینک هابه مطالب:
http://psychoanalyst.blogfa.com/post-30.aspx
http://psychoanalyst.blogfa.com/post-57.aspx
http://psychoanalyst.blogfa.com/
یک تبلیغ با عنوان دکتر از درجه روانکاوی (روانکاوی بالینی)!! در سایت http://www.phdtahsilat.com هم کشف کردم آن هم از BGSP معروف!! گهربانو چه ها که نمیکند. چه آرزوها که ناکام ماندند و…
منبع:
https://www.phdtahsilat.com/%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B1%D8%AC%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%A7%D9%88%DB%8C-(%D8%B1%D9%88%D8%A7%D9%86%DA%A9%D8%A7%D9%88%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%84%DB%8C%D9%86%DB%8C)/USA/BGSP/

این موضوع عجب شباهتی داره با گفتگویی که من در دیماه ۹۵ در سازمان نظام روانشناسی داشتم و در آن شنیدم که شخصی برای رهایی از دشواریهای تاسیس مرکز مشاوره اقدام به تاسیس تعاونی روانشناسی زده که تصمیم دارد در آن هر کاری !! انجام دهد از تدریس گرفته تا درمان و … .
متن گفتگو در سازمان نظام روانشناسی به شرح ذیل است.
روز یکشنبه ۱۲ دیماه ۹۵ در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بین من (*) و یک خانم روانشناس (**) که برای درخواست پروانه کار آمده بود گفتگویی با بیان مشکلات عملکرد سازمان نظام شروع شد.
* … مایی که در چهارچوب قانون و قواعد سازمان نظام روانشناسی می خواهیم کار بکنیم باید این قدر برای پروانه کار دوندگی کنیم و آن وقت افرادی مثل محمد صنعتی و گهر همایونپور که نه مدرک تحصیلی معینی دارند و نه به سازمانی پاسخگو هستند راحت پولهای آن چنانی می گیرند.
** بله، همایونپور هم خیلی سرش شلوغه اصلاً به این راحتی ها کسی نمی تونه وارد جمعشون بشه خیلی سخت می گیرن.
* جالبه! همایونپور با دست پس میزنه با پا پیش میکشه؟ این همه تلاش میکنه آدم دور خودش جمع کنه و بعد شما میگین نمی پذیره؟! تازه، همایونپور مدعیه از یک شرکت سهامی مدرک دانشگاهی گرفته، از کی تاحالا شرکت سهامی مدرک دانشگاهی میده؟! تازه تو سایتش هم نوشته کمتر از یک درصد فارغ التحصیلان این شرکت وارد بازارکار آمریکا شدن.
** همین طوره، خود همایونپور هم گفته که مراکز آموزشی خارج دو جورن یکی که بعد از گرفتن مدرکش میشه اونجا باهاش کار کرد و نوعی که باید مدرکت را برداری و بری کشوری دیگه کارکنی. آخه من الان مدتیه که توسط این گروه تحلیل میشم. من قبلاً توسط محسنیان تحلیل می شدم و بعد خواستم برم پیش آقای افتخار که از من CV خواست تا مرا بپذیرد!! من هم قبول نکردم و خواستم برم پیش دکتر همایونپور اونم این قدر سختگیری نشون داد تا آخرش مجبور شدم برم پیش قورخانه چی البته اونم سرش شلوغه، ولی خب داره منو تحلیل روانکاوی میکنه.
* می دونستید همین قورخانه چی قسمتی از درسنامه ها و نوارهای صوتی کلاس های خانم دکتر کدیور را دزدیده و برده تا با همایونپور به نام روانکاوی سوء استفاده کنند؟ و تازه کسی می تونه روانکاوی انجام بده که خودش به پایان روانکاوی رسیده باشه قورخانه چی اصلا لایق این حرفا نیست.
** شما با خانم دکتر کدیور آشنایین؟! ایشان را می شناسید؟
* بله، و تنها نهاد متولی روانکاوی در ایران انجمن فرویدی هست که یک NGO هست و از وزارت کشور مجوز فعالیت دارد.
** مگه چنین انجمنی هم داریم؟! خیلی خوبه!! خانم دکتر هم کار تحلیل انجام میدن؟
* بله، ایشان و عده ای از شاگردانشان در دفتر ایشان در خیابان آفریقا جلسات آنالیز دارند و من به شما آدرس سایت انجمن را میدم تا از آن طریق اطلاعات کسب کنید.
** برای درخواست آنالیز با ایشان هم CV لازم هست؟
*بهتره شما از طریق سایت پیگیری کنید، البته این طور که من میدانم برای ورود به آنالیز حتی داشتن تحصیلات روانشناسی هم اهمیتی ندارد ولی CV در این زمینه را نمی دانم.
**چه جالب!
*قورخانه چی برای جلساتش چقدر می گیره؟ شرایط جلساتش چجوریه؟
**البته از من که قدیمی هستم بابت ۴۵ تا ۵۰ دقیقه ۱۰۰.۰۰۰ تومن میگیره ولی افراد جدید را نمیدانم. هفته ای یک روز جلسه داریم.
*این افرادی که مدعی انجام روانکاوی هستند حتی فرق بین رواندرمانی ها را از روانکاوی تشخیص نمیدن چطور بدون کمترین اطلاعاتی چنین اقداماتی می کنن؟
** در واقع فقط گروه قورخانه چی و همایونپور مدعی روانکاوی فرویدی اند، گروه مهرداد افتخار هم مدعی روانکاوی لکانی اند و مابقی بیشتر بنظرم طرحواره و رویکرد CBT کار میکنن ولی میگن روانکاویه ولی این طور به نظر نمیاد. محسنیان هم روانپویشی کوتاه مدت کار میکرد که زیادی خشن بود و خوشم نیامد.
*عجب! از کی تا حالا روانکاوی لکانی از فرویدی جدا شده؟! شعار لکان بازگشت به فروید بود. مگه میشه بدون کمترین اطلاعاتی از فروید و لکان و بدون رسیدن به پایان روانکاوی اقدام به روانکاوی کنن؟! از کی تا حالا CBT و طرحواره درمانی جزو روانکاوی شده؟!!
گفتگو در همین جا با وارد کردن آدرس سایت انجمن در تلفن همراه خانم روانشناس به پایان رسید و او مشغول بررسی صفحات سایت شد.
با این جمله خانم روانشناس که “همایونپور خیلی سختگیری میکند و کسی را به این راحتی ها نمی پذیرد” یاد رفتار قورخانه چی افتادم که عیناً درمورد سرکار خانم دکتر کدیور هم می خواست بازی مشابهی داشته باشد تا بتواند افرادی را که به شوق روانکاوی می آمدند به سمت خودش سوق دهد و از برقراری تماس آنها با خانم دکتر جلوگیری کند. با این تفاوت که قورخانه چی بعد از اخراج شدنش همایونپور را هم در نقش عامل جذب کننده مشتری دارد و هم با این ترفندِ قورخانه چی، همایونپور از وجود این مشتری ها بی خبر می ماند تا طلب پورسانت و درصد و … از طرف قورخانه چی باشد نه همایونپور.
به علاوه، خانم روانشناس به نکته جالبی اشاره کرد. او گفت که یکی از دوستانش در تهران، حوالی جنت آباد اقدام به تأسیس تعاونی روانشناسی کرده تا دیگر دغدغۀ عضویت در سازمان نظام و مجوز تأسیس مرکز مشاوره زیرنظر بهزیستی را نداشته باشد.
من پرسیدم : چه کارهایی می خواد دوست شما در تعاونی اش انجام بده؟ مگه طبق قانون میشه یک تعاونی فعالیت غیر اقتصادی مثل خدمات درمانی یا آموزشی داشته باشه؟!
جواب: نمی دونم شاید بشه . ولی دوستم گفته همه کار می خواد بکنه، کلاسهای آموزشی، خدمات درمانی و مالی و خیلی چیزهای دیگر.
با خودم گفتم بعد از مدرک صنعتی از ناکجاآباد و مدرک دکترای همایونپور از یک شرکت سهامی و مجوز انیستیتو روانکاوی توسط بهزیستی چشم مان به تعاونی همه کارۀ روانشناسان هم روشن میشه!! مملکته هاااا!!
باز هم یاد گلدکوئست بخیر حداقل دامنه فعالیتش سرو ته دارتر از بهزیستی بود.

 

 

پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵

فاطمه س.:
دکتر مهرداد افتخار: «در کشور ما خیلی از مشکلات روزمره زندگی بخاطر اشکال در روابط جنسی است.»*

*
https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Blzg_4yHTSMJ:https://jenseyatvajameh.files.wordpress.com/2008/07/3-saat-ba-yek-sexologist.pdf+&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=us

جناب دکتررر، اون وقت مشکلات روزمره آمریکایی ها به خاطر چیه؟!!!

 

 

پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵

فاطمه س.:
«واقعیت این است که یکی از ستون های خیلی مهم تداوم یک ارتباط زناشویی، روابط جنسی است. یکی از ستون های خیلی خیلی مهم.»

https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Blzg_4yHTSMJ:https://jenseyatvajameh.files.wordpress.com/2008/07/3-saat-ba-yek-sexologist.pdf+&cd=4&hl=en&ct=clnk&gl=us

آره جناب دکتر! یادم رفته بود عشق، عاطفه، صمیمیت، تعهد، همدلی و تفاهم مال ۷۰۰ سال پیش بود و دوران حافظ و سعدی؛ الان «عصر ویاگرا و ویبراتوره» متأسفانه!

 

 

جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

مرجان م.:
بشنوید و بخندید/ زهرا جمشیدی نسب
https://freudianassociation.org/?p=33789
زهرا جمشیدی نسب: صنعتی میگه آنجا که عشق نیست مرگ هست با جلوه های بسیار
چه توصیف دقیقی از مافیای روان!!!

 

 

جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

مردم:
بشنوید و بخندید/ زهرا جمشیدی نسب
https://freudianassociation.org/?p=33789
نمی دونستیم اگه مادرمون با شیر عسل هم بهمون میداد شور و شوق زندگی رو به ما منتقل کرده بود!!!
زهرا جان بنظرت مامان صنعتی با شیر چیا بهش داده که انقدر ماشاءالله سرشار از شور و شوق زندگیه که برای حذف فیزیکی تنها روانکاو کشور نقشه می کشه، آخر عمری از «آنالیزان» اش!!! زنگوله پا تابوت میکشه بیرون، و هنوز انقدر انرژی داره که شبکه مافیای روان رو با اونهمه گستردگی «رهبری» کنه!

 

 

جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵

افروز ر.:
مکتب روزبه!!! جایگاه مباحثات علمی همکاران بیمارستان روزبه!!!!!
http://roozbehhospital.ir/
عجب جایی است این مکتب روزبه!!! رئیس آن که استاد اعظم است و برای خودش یک گرند لژ دارد و “خیلی ها” در این لژ مشغول به “فعالیت” هستند!! همین استاد اعظم مدرک تحصیلی اش غیر قابل ردیابی است ولی به جای آن تخصص خاصی در تقبیح و تحریف تاریخ و فرهنگ ایران و ایرانیان دارد. رئیس این مکتب تمام تلاش خود را برای حذف فیزیکی تنها روانکاو ایران کرد. علاوه بر این او “خودکشی”های دیگری هم در پیرامونش دارد! * شاگرد نابغه این مکتب هم افتخار ویبراتور است که به اسم روانکاوی و فقط از سر “علاقه” با زنان مردم چه ها که نمی کند…
چه منجلابی از کثافت است این مکتب روزبه!!!!
*
https://freudianassociation.org/?p=32382

 

 

جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

مرجان م.:
کتاب ۲۱ صفحه ای «سه ساعت با یک سکسولوژیست»
«کاپوچینو: خب پس بطور آکادمیک شما درسی در این زمینه نخوانده اید؟
دکتر: نه به طور آکادمیک هیچکس در ایران نیست که همچین تحصیلاتی داشته باشد.
کاپوچینو: خب بهتر است به عنوان مقدمه کمی درباره سکسولوژی در ایران صحبت کنید.
دکتر: در ایران فوق تخصص روانپزشکی در هیچ زمیمنه ای به غیر از اطفال نداریم.»
عنوان را ببینید که به افتخار لقب «سکسولوژیست» داده و بعد اقرار خود جناب افتخار که میگه هیچ تحصیلات و آموزشی در این زمینه نداشته!!! یعنی این از عادات همیشگی مافیای روانه که از طریق رسانه ها القاب «علمی» پیدا کنند. اون از صنعتی که روزنامه اعتماد فروید رو به نامش می زنه اینم از افتخار که کاپوچینو که افتخار رو «بدذون هیچ تحصیلت و آمزوشی» سکسولوژیست میکنه!
یه نکته دیگه اینکه متوجه شدید افتخار بجای جواب دادن به سوال اینکه درسی در این زمینه خونده گفته هیچکس در ایران چنین تحصیلاتی نداره؟ خب پدر جان هیچکس تحصیلاتشو تو ایران نداشته یعنی تو باید بیایی ادعاشو بکنی؟؟؟

منبع:
http://cld6.cdn.download.ir/dlir-book/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf?1491573334

 

 

جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

مرجان م.:
باز هم «سه ساعت با یک سکسولوژیست»!!!
جناب افتخار می فرمایند:
«حتی بزرگان این رشته هم که در این رشته کار می کردند مدرک آکادمیک سکس نداشتند مثل کسانی چون «مستر و جانسون» که شاید اسم شان را شنیده باشیدکه شروع کننده علم سکس نوین بوده اند.» *
این از افاضات یک «استاد دانشگاه » است که به دانشجویان باید یاد بدهد که هر چیزی را به روش درست یاد بگیرند. گیریم سکسولوژی واقعا رشته علمی، گیریم اولش این مسترز و جانسون تحصیلات آکادمیک در این زمینه نداشتند، ولی الان که این رشته به قول جنابعالی یه تخصص شده و باید درش تحصیل کرد تا صلاحیت انجام این کار رو داشت، جنابعالی باید برگردی به عصر حجر؟ این بجز عقب ماندگی چه اسم دیگه ای داره افتخار؟
*
منبع: http://cld6.cdn.download.ir/dlir-book/3.Saat.Ba.Yek.Seksolojist-www.download.ir.pdf?1491573334

 

 

جمعه ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

سوری ا.:
این بیمارستان روزبه به کی داره می خنده؟ یعنی یک نفر تو روزبه پیدا نمی شه که بگه بابا وقتی میگین «مکتب روزبه» خب باید یک بار علمی را یدک بکشه!
تو رو خدا خودتون ببینید:
مکتب روزبه: بخش پرسش های کلیدی:
http://www.roozbehhospital.ir/subject.php?type=other&class=maktab
«سایکوپاتولوژی تکاملی
دکتر جواد علاقبند راد
هیئت علمی بیمارستان روزبه
گروهی مطالعاتی/ پژوهشی تشکیل شده است با حضور ۱۴ دستیار و ۲ نفر از اساتید دانشگاه علوم پزشکی ایران که تحت عنوان «سایکو پاتولوژی تکاملی» به :سوالات زیر می پردازند
۱-بطور کلی فهم اینکه :
” بیمار چرا در نقطه زمانی خاص، با علائم خاص ، با شدت خاص و شروع بنحوی خاص بیمار میشود”
۲-تاکید بر پروسه های مؤثر در ایجاد سایکوپاتولوژی و نه صرفا اختلالات مشخص روانپزشکی
سرپرستی این کار بر عهده دکتر علاقبند می باشد»
خوب بعدش چی؟ هیچی مطلقا هیچ خبری بعدش نیست! یعنی معلوم نیست این گروه مطالعاتی/تحقیقاتی!!! سرانجام کارشون به کجا رسیده!!! چیکار کردن؟ دارن چیکار میکنن؟؟!!!
آیا تولید دانشی داشته اند؟؟؟؟
البته فکر کنم تولیدات مکتب روزبه در زمینه های دیگر بد نباشد مثلا در زمینه صادرات عناصر گوش به فرمان پدرخوانده٬* روانکاوان ویبراتور به دست**٬ اساتید بدون مدرک *** و…..

* فقط ۴ ماه: از «ووروجک» تا شریعت!
https://freudianassociation.org/?p=34093
** مهرداد افتخار؛ «روانکاو»ی ویبراتور به دست در «پایین» «تخت روانکاوی»!!!
https://freudianassociation.org/?p=29845
**سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتیhttps://freudianassociation.org/category/%D8%AF%D8%B3%D8%AA%D9%87-%DA%AF%D9%88%D9%86%D8%A7%DA%AF%D9%88%D9%86/%D8%B3%D8%A4%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%AF%D8%B1%DA%A9-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%B5%D9%86/

 

زباله گردی مهرداد افتخار و «هم آوا»یان (۹)


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=37367

  تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۶، ساعت: 16:55