پنج شنبه ۹ تیر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، روانکاوی در انجمن فرویدی، سور مقصور کاسبان روان

سهم «روانکاوی» برای «تفهیم»… و «بر علیه»…

چهارشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۳

دیدگاه خانم م. ن. درباره «مافیای روان»

 
عصمت ترک قشقایی از ایران عضو کمیته جامعه، سیاست و روانکاوی، انجمن بین المللی روانکاوی تعاملی است که فعالیتهای همایشی جرم شناسی و روانکاوی نیز زیر گروه آن است!
به توضیح زمینه فعالیت آن دقت کنیم” “از زمان فروید این سوال مطرح بوده که با در نظر گرفتن ابعاد ناخودآگاه ،آیا رابطه ایی بین عدالت و رویکرد روانی فرد میتواند وجود داشته باشد، مورد مطالعات متعددی قرار گرفت. مطالعات این پژوهشها ی بین رشته ای توسط متخصصان چه از لحاظ حوزه تخصصی و یا کارکردهای عملی آنها حائز اهمیت است. سهم روانکاوی بطور کلی برای تفهیم وکلا و متخصصین در امر حقوق بسیار ضروری میباشد. تا با ارائه این مفاهیم بتوان در دفاع و قضاوت بر علیه متهم، آنها را همراهی کرد. ضرورتا، با ایجاد روابط بیشتر بین تاریخچه حقوق و روانکاوی میتوان برمشکلات جدید و پربار اخلاقی جامعه مقابله کرد چرا که همیشه آنها را میتوان در دو پدیده نابهنجاریها و عدالت مشاهده نمود”!!!!

 
دلیل حضور ناگهانی عصمت ترک قشقایی در بیمارستان ایران مشخص شد! ایشان، با نیتی کاملا خیرخواهانه، همچون غول چراغ جادو جهت “تفهیم” و همراهی برای اجرای “عدالت” و “ارائه مفاهیم” آنجا ظاهر شدند!!


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=8240

  تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳، ساعت: ۱۵:۵۷