جمعه ۱۹ خرداد ۱۴۰۲

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی، وزارت بهداشت

می دونید اول قرار بود خانم دکتر رو هم در روزبه بستری کنند، یعنی یک بلایی مثل حامد داننده سرش بیاورند

چهارشنبه ۰۷ تیر ۱۳۹۶

مرجان م.:
حامد داننده
https://freudianassociation.org/?p=35012
مکاتبه ژک الن میلر و میترا کدیور درباره مظلوم نمائی موذیانه فواد صابران ( بهمراه ترجمه انگلیسی)
https://freudianassociation.org/?p=35288
می دونید اول قرار بود خانم دکتر رو هم در روزبه بستری کنند یعنی یک بلایی مثل حامد داننده سرش بیاورند. جالبه که فواد صابران که حلق خودش رو سال ۲۰۱۳ پاره کرد تا به دروغ بگه که یه روانپزشک از ایرانه و خبر داره که واقعا خانم دکتر سایکوتیک شده، حالا برای کسی ایمیل زده که دنیا رو فراخوند تا خانم دکتر رو آزاد کنه. نمیدونم فواد صابران واقعا در مورد آقای میلر و خانم دکتر چی فکر کرده. سر حامد داننده تو اون مکتب روزبه این بلا رو میارن بعد می خواستند خانم دکتر رو هم حذف فیزیکی کنند اونوقت فواد صابران اومده از اینکه تو سایت خانم دکتر به بهایی ها بد میگن حرف می زنه!!! آدما رو محو و نابود می کنند تو بخش روانکاوی شون آب از آب تکون نمیخوره، تازه برنامه دارند نوروتیکها رو هم بستری کنند (۱) لابد همین بلاها رو سرشون بیارن. بعد کنگره های جعلی برگزار کنند به اسم روانکاوی، صادق هدایت رو عصب پژوهی کنند. تازه دارم می فهمم «مکتب» روزبه یعنی چی!!!
(۱) فقط در ایرانِ قاضی زاده هاشمی است که بیماران نوروتیک را در بیمارستان روانپزشکی بستری می کنند (!!!) و درنتیجه ۴۰ هزار تخت هم کم می آورند!!!
https://freudianassociation.org/?p=31054


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=36624

  تاریخ انتشار: ۱۳ شهریور ۱۳۹۶، ساعت: 23:58