شنبه ۶ آذر ۱۴۰۰

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:اعدام های غیر فقهی و غیر شرعی، حکم قصاص آرمان عبدالعالی، روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه

یا آگاهی عرضه اقرار گرفتن از منشی ها را ندارد و یا… آن نامه ساخته و پرداخته پدر و مادر غزاله است

“در ساعت ۲۲ دوازدهم اسفند ماه سال ۹۲ پدر غزاله با مراجعه به کلانتری ۱۰۳ گاندی مدعی شده دخترش در ساعت ۱۵ از خانه خارج شده و به مطب دکتر پوست در خیابان ظفر رفته که ناپدید شده و گوشیش خاموش شد است.

یک روز بعد پدرش بار دیگر در پلیس آگاهی می گوید منشی دکتر گفته وقتی غزاله به مطب رفته به او گفته یک ساعت بعد نوبتش می‌شود و به همین خاطر او مطب را ترک کرده است. فیلم ضبط شده نیز بررسی شده که نشان می دهد غزاله مطب را ترک کرده .

 پدر غزاله با مراجعه به پایگاه سوم گفته ما دوربین ها را بررسی کردیم و مشخص شد غزاله ساعت ۱۶ سوار تاکسی شده و راننده او را در آریاشهر نبش خیابان کاشانی از ماشین پیاده کرده است.

قاضی درباره نامه ای که غزاله نوشته بود پرسید و گفت : غزاله از خدا خواسته بود تا از دستت خلاص شود.چرا چنین نامه ای را نوشته بود که آرمان گفت من به او آزار نمی رساندم. مادر غزاله گفت :این پسر دخترم را تهدید کرده بود.

منبع: خبربان

درست متوجه نشدم. یا منشی فراموش کرده “اقرار کند” آرمان در مطب دکتر کمین کرده بوده تا وقتی که همدستش به غزاله می گوید “یک ساعت بعد نوبتش می شود” از مخفی گاهش خارج شده و لوله هفت تیرش را روی شقیقه غزاله گذاشته و او را به زور به خانه اش ببرد…

و یا غزاله ای که “از خدا خواسته بوده از دست آرمان خلاص شود” با خودش فکر می کند این یک ساعت زمان انتظار وقت مناسبی است تا من سرزده به خانه آرمان بروم تا به دست او کشته شده و بالاخره “از دستش خلاص شوم”!!

اوه نه… یک شق دیگر هم هست… این که آن نامه جعلی و ساخته و پرداخته پدر و مادر غزاله باشد!

از آن آگاهی انتظار نداشتم که منشی را به حال خودش رها کرده و بدون اقرار گرفتن از او در یک پروسه ۷۶ روزه همین طور در طبیعت رهایش کرده باشد!
 

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=57152

  تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۰، ساعت: ۲۲:۴۹