سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:الیزابت رودینسکو و باند رجالگان اش، امیر عباس کشاورز – شبنم نوحه سرا – وحید شریعت -مهدی صابری-صابران، روانکاوی در انجمن فرویدی، سؤالات در مورد محل تحصیل گهر همایونپور، سؤالات در مورد مدرک تحصیلی دکتر محمد صنعتی

یعنی پزشکی قانونی را دو دستی بدهند به خود خود شما راضی می شوید؟

پنج شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۴

دیدگاه خانم معصومه هاشمی درباره «مافیای روان»
این مطلب «جناب صابری، رفعتیان و همایون پور و موحدی و ترک قشقائی و بقیه را کی خبر کرده بود؟» * هم عجب مطلبی است ها! دقت کردید؟ خیلی جالبه؛ دو سخنرانی جالب از طرف دو سخنران جالب. نگاه کنید:
توی اون کنگره روان درمانی، اول، طبق روال همیشگی و معمول این جور کنگره ها، محمد صنعتی درباره «اخلاق» در روان درمانی سخنرانی کرده.
در این سخنرانی مورد علاقه «پدرخوانده»، وی گفته: «متاسفانه بسیاری از متخصصان در پزشکی قانونی با موازین حرفه ای روان درمانی و منشور اخلاقی آن آشنا نیستند و برای همین گاهی روان درمانان خودشان را در مقابل قانون احساس می کنند.»
با توجه به آن منظوری که می دانیم پدرخوانده از «موازین حرفه ای روان درمانی و منشور اخلاقی » دارد، ادامه جمله اش کاملا غلط است. خب پدر من، در ماجرای سال ۲۰۱۳ که دیدیم پزشکی قانونی با شما «روان درمانان» چقدر «داداشی» بود! غیر از این است؟ یعنی منظورتان این است که از این هم بیشتر «با موازین حرفه ای روان درمانی و منشور اخلاقی» شما آشنا بشوند؟ یعنی دودستی پزشکی قانونی را بدهند به خود خود شما راضی می شوید؟
واقعا جالب است که بعد از سخنرانی «غرای» پدرخوانده درباره «اخلاق»، جناب صابری راجع به «جزای فاش کردن اسرار» می گوید: «۴ آیتم بی مبالاتی،بی احتیاطی،عدم رعایت قوانین حرفه ای و دولتی ، عدم مهارت،دادن و گرفتن هدیه و ارتباط با بیمار سبب شکایت از روان درمانان می شود.»
«صابری با اشاره به ماده ۶۴۸ قانون مجازات اسلامی گفت:جراحان،ماماها،متخصصان و اطبا محرم اسرار هستند و هرگاه غیر از موارد قانونی اسرار را فاش کنند به سه ماه و یک روز تا یک سال حبس و یک میلیون و ۵۰۰ تا ۶ میلیون ریال جزای نقدی محکوم می شوند.»
خب جناب صابری، «محرم اسرار» عزیز، ای آشنا با «موازین حرفه ای روان درمانی و منشور اخلاقی» جناب صنعتی، بالاخره هم که نگفتید در آن ماجرای سال ۲۰۱۳ «رفعتیان و همایون پور و موحدی و ترک قشقائی و بقیه را کی خبر کرده بود؟»

 

https://freudianassociation.org/%D8%AC%D9%86%D8%A7%D8%A8-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%8C-%D8%B1%D9%81%D8%B9%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D9%88-%D9%87%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D9%88%D8%AD%D8%AF/


پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=11780

  تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴، ساعت: ۱۶:۰۱