چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

بخش ها

آرشیو ماهیانه


دسته ها:روانکاوی در انجمن فرویدی، روانکاوی در رسانه‌ها و در جامعه، وزیر مستعفی بهداشت

به صاحبان مدرک فوق‌تخصصی پزشکی به طور عام در جامعه ما «پروفسور» گفته می‌شود!!!!!!!

مازیار ناظمی و ادعایی درباره وزیر بهداشت

وزیر بیطرف، پرسپولیسی شد

 

مازیار ناظمی، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ورزش، از زمان انتصابش در این وزارتخانه، دیدگاه تازه‌ای رابه کارش داشته و گهگاه اقدام به اظهارنظرات جالبی کرده که آخرین آن پرسپولیس بودن وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است.

 

 
به گزارش “ورزش سه”، ادعای ناظمی در واقع روایتی از اتفاقی است که او به چشم دیده است: «محمود گودرزی، وزیرورزش و جوانان در بیمارستان بستری است و سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی برای عیادت او مراجعه کرده و مراجعه او با حضور مدیران پرسپولیس و استقلال به طور همزمان مواجه شده و آنجا بود که فهمیدیم بله … وزیر بهداشت تا دلت بخواد جدا قرمزه.»

… سید حسن قاضی‌زاده هاشمی که در حال حاضر ۵۶ ساله است، یکی از موثرترین و معتبرترین وزرای کابینه تدبیر و امید است و گفته می‌شود بدون وابستگی به جناح‌های روحانی فراجناحی بودن این کابینه را نشان می‌دهد.

طرفداری و علاقه به تیم‌های ورزشی بین سیاسیون یک امر بسیار رایج است که اعلان خصوصی و عمومی آن اصلا عجیب نیست. در این میان برخی از سیاسیون سعی در پنهان کردن این دلبستگی دارند. چنانچه از ۲ رئیس جمهور گذشته ایران، یکی به پرسپولیس و دیگری به استقلال علاقمند بوده‌اند، بسیاری از دولتمردان و صاحبان مناسب حکومتی هم با روشنی از تیم‌های خاصی اعلام حمایت کرده‌اند.

به هر حال قاضی‌زاده هاشمی ۵۶ ساله، متخصص چشم پزشکی است و مدرک فوق‌تخصص قرینه دارد که به صاحبان مدرک فوق‌تخصصی پزشکی به طور عام در جامعه ما «پروفسور» گفته می‌شود.

 

منبع: ورزش سه

پیوند کوتاه به این مطلب:

https://freudianassociation.org/?p=15353

  تاریخ انتشار: ۴ آذر ۱۳۹۴، ساعت: ۱۹:۲۹